Ciało o masie 1kg jest przyciągane przez ziemię siłą 10N
1 kg to 10 N
a) Ile kosztuje 1kg winogron, jeżeli za 2,5kg zapłacono 10,75zł? b) Ile kosztuje 1kg gruszek, jeśli za 0,85kg zapłacono 3,57zł? c)Za 2kg jabłek i 1,5kg śliwek zapłacono 9,60zł? 1kg jabłek kosztuje 2,40zł. Ile kosztuje 1kg śliwek? Plisss, szybko ;)
a) Ile kosztuje 1kg winogron, jeżeli za 2,5kg zapłacono 10,75zł? b) Ile kosztuje 1kg gruszek, jeśli za 0,85kg zapłacono 3,57zł? c)Za 2kg jabłek i 1,5kg śliwek zapłacono 9,60zł? 1kg jabłek kosztuje 2,40zł. Ile kosztuje 1kg śliwek? Plis...
2kg pomarańczy i 1kg cytryn kosztuje 7zł a 2kg cytryn i 1kg pomarańczy 8 zł . ile kosztuje 1kg pomarańczy a ile 1kg cytryn?
2kg pomarańczy i 1kg cytryn kosztuje 7zł a 2kg cytryn i 1kg pomarańczy 8 zł . ile kosztuje 1kg pomarańczy a ile 1kg cytryn?...
Za 2kg kiwi i 3kg bananów zapłacono 77zł. Ile kosztuje 1kg kiwi, a ile 1kg bananów jeżeli kilogram bananów jest 2razy tańszy od 1kg kiwi (zastosowanie układu równań)
Za 2kg kiwi i 3kg bananów zapłacono 77zł. Ile kosztuje 1kg kiwi, a ile 1kg bananów jeżeli kilogram bananów jest 2razy tańszy od 1kg kiwi (zastosowanie układu równań)...
1kg -ile dag? 1t - ile kg? 1kg- ile g? 1dag- ile g
1kg -ile dag? 1t - ile kg? 1kg- ile g? 1dag- ile g...
Proszę o pomoc w tym zadaniu . Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów? wegiel 380zł za 1t .........zł za 1kg , jagody 2zł za 100g .........zł za kg , szynka 8,50zł za 25dag ......zł za 1kg , ckier waniliowy 0,95 zł za 10 g ........zł za 1kg, masł
Proszę o pomoc w tym zadaniu . Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów? wegiel 380zł za 1t .........zł za 1kg , jagody 2zł za 100g .........zł za kg , szynka 8,50zł za 25dag ......zł za 1kg , ckier waniliowy 0,95 zł za 10 g ..........
Ile kosztuje 1kg kazdego z wymienionych towarów: wegiel 380 zł za 1t, ...zł za 1kg jagody 2zł za 100g ...zł za 1kg szynka 8,50 zł za 25 dag ...zł za 1kg cykier waniliowy 0,95zł za 10g ...zł za 1kg
Ile kosztuje 1kg kazdego z wymienionych towarów: wegiel 380 zł za 1t, ...zł za 1kg jagody 2zł za 100g ...zł za 1kg szynka 8,50 zł za 25 dag ...zł za 1kg cykier waniliowy 0,95zł za 10g ...zł za 1kg...