9,80 zł : 1,75 = 980 : 175 = 5,60 zł odp. Kg winogron kosztuje 5,60 zł.
1 [latex] frac{3}{4} [/latex] kg = 1,75 kg 1,75 kg -------------- 9,80 zł 1 kg --------------- x zł x = [latex] frac{1kg*9,80zl}{1,75kg} [/latex] = 5,60 zł
za 1 1/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80zł. ile kosztuje kilogram tych winogron?
za 1 1/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80zł. ile kosztuje kilogram tych winogron?...
Za 1¾ kilograma winogron zapłaciłem 9,80zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron? HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z góry dziękuję za rozwiązania :)
Za 1¾ kilograma winogron zapłaciłem 9,80zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron? HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z góry dziękuję za rozwiązania :)...
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80zł.ile kosztuje kilogram tych winogron
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80zł.ile kosztuje kilogram tych winogron...
za jeden i trzy czwarte(ułamek) kilograma winogron zapłaciłem 9,80zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron? Proszę o zapisanie rozwiązania zadania.
za jeden i trzy czwarte(ułamek) kilograma winogron zapłaciłem 9,80zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron? Proszę o zapisanie rozwiązania zadania....
Za 1i 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80zł.Ile kosztuje kilogram tych winogron?
Za 1i 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80zł.Ile kosztuje kilogram tych winogron?...