3,40 x 7,20zł = 24,48 zł 1,2 x 4,20zł = 5,04 zł
1kg-7,20zł 3,40kg-X X=3,40kg×7,20zł:1kg=24,48zł Za 3,40 kg twarogu trzeba zapłacić 24,48 zł 1kg-4,20zł 1,2kg-X X=1,2kg×4,20zł:1kg=5,04zł Za 1,2 kg winogron trzeba zapłacić 5,04 zł
Ile trzeba zapłacić za 3,40 kg twarogu po 7,20 zł za kg i za 1,25 kg winogron po 4,20 za kg ?
Ile trzeba zapłacić za 3,40 kg twarogu po 7,20 zł za kg i za 1,25 kg winogron po 4,20 za kg ?...
ile trzeba zapłacić za 3.40 kg twarogu po 7,20 zł za kilogram i za 1,25 kg winogron po 4,20 zł za kg ?
ile trzeba zapłacić za 3.40 kg twarogu po 7,20 zł za kilogram i za 1,25 kg winogron po 4,20 zł za kg ?...
Zad. 1 a) Ile trzeba zapłacić za 3,40 kg twarogu po 7,20 zł/kg ? b) Ile trzeba zapłacić za 1,25 kg winogron po 4,20 zł/kg ? Potrzebne wszystkie obliczenia!!!
Zad. 1 a) Ile trzeba zapłacić za 3,40 kg twarogu po 7,20 zł/kg ? b) Ile trzeba zapłacić za 1,25 kg winogron po 4,20 zł/kg ? Potrzebne wszystkie obliczenia!!!...
ile trzeba zapłacić za 3,40 kg. twarogu po 7,20/kg i za 1,25kg winogron po 4,20/kg?
ile trzeba zapłacić za 3,40 kg. twarogu po 7,20/kg i za 1,25kg winogron po 4,20/kg? ...
Ile trzeba zapłacić za 3,40 kg twarogu po 7,20 zł/kg i za 1,25 kg winogron po 4,20 zł/kg
Ile trzeba zapłacić za 3,40 kg twarogu po 7,20 zł/kg i za 1,25 kg winogron po 4,20 zł/kg...