ile trzeba zapłacić za 3,40 kg. twarogu po 7,20/kg i za 1,25kg winogron po 4,20/kg?
ile trzeba zapłacić za 3,40 kg. twarogu po 7,20/kg i za 1,25kg winogron po 4,20/kg?
twaróg;3.4*7.20=24.48zł winogrono; 1.25*4.20=5.25 zł
Twaróg: 3, 40*7, 20=24,48 zł . Winogrono : 1,25*4,20=5,25 zł. Licze na naj :) Pozdrawiam ♥♥♥♥♥
Ile trzeba zapłacić za 3,40kg twarogu po 7,20 zł za kilogram i za 1,25kg winogrona po 4,20 zł za kilogram Całym rozwiązaniem Szymek kupił winogron w cenie 4,20 zł za kg i zapłacił 6,30 zł ile ważył winogron? To są dwa zadania prosz�...
ile trzeba zapłacić za 3,40kg twarogu po 7,20 zł kg i za1,25kg winogron po 4,20 zł kg?...