KILOGRAM KOSZTUJE 14,17ZŁ 540G---7,65 1000G---X 1000[latex]1000*7,65/540=14,17 [/latex]
Witaj :) 54 dag ---- 7,65 zł 1kg -------- x zł 1kg = 100dag 54 dag 7,65 zł --------- = ------- 100 dag x zł 54 * x = 7,65 * 100 54x = 765 //:54 x ≈ 14,17 Odpowiedź : Kilogram tego sera kosztuje 14,17 zł
za 0,35 dag sera zapłacono 5,46 zł ile kosztuje 1 kg tego sera ? daje naj . *-* błagam szybko potrzebuje to za 30 min
za 0,35 dag sera zapłacono 5,46 zł ile kosztuje 1 kg tego sera ? daje naj . *-* błagam szybko potrzebuje to za 30 min...
Za 35 dag sera zapłacono 9zł i 94 gr. Ile kosztuje jeden kg tego sera? Oblicz ile zapłacimy za 1 dag OBLICZENIA PISEMNE!!!
Za 35 dag sera zapłacono 9zł i 94 gr. Ile kosztuje jeden kg tego sera? Oblicz ile zapłacimy za 1 dag OBLICZENIA PISEMNE!!!...
Za 35 dag sera zapłacono 5,46 zł.Ilekosztuje 1 kg tego sera ? Za 0,3 kg szynki zapłaciłem 7,44 zł.Ile kosztuje 40 dag tej szynki
Za 35 dag sera zapłacono 5,46 zł.Ilekosztuje 1 kg tego sera ? Za 0,3 kg szynki zapłaciłem 7,44 zł.Ile kosztuje 40 dag tej szynki...
A)Za 1 kg 50 dag pomarańczy zapłacono 3,48 zł Jaka jest ich cena ? B)Za 0,75 kg białego sera zapłacono 4 , 80 zł Ile kosztuje 25 dag tego sera ? Jaka jest cena tego sera ?
A)Za 1 kg 50 dag pomarańczy zapłacono 3,48 zł Jaka jest ich cena ? B)Za 0,75 kg białego sera zapłacono 4 , 80 zł Ile kosztuje 25 dag tego sera ? Jaka jest cena tego sera ?...
Jeżeli za 15 dag żółtego sera zapłacono 6 zł ile kosztuje 1 kilogram tego sera ?
Jeżeli za 15 dag żółtego sera zapłacono 6 zł ile kosztuje 1 kilogram tego sera ?...