A)Za 1 kg 50 dag pomarańczy zapłacono 3,48 zł Jaka jest ich cena ? B)Za 0,75  kg białego sera zapłacono 4 , 80 zł Ile kosztuje 25 dag tego sera ? Jaka jest cena tego sera ?

A)Za 1 kg 50 dag pomarańczy zapłacono 3,48 zł Jaka jest ich cena ? B)Za 0,75  kg białego sera zapłacono 4 , 80 zł Ile kosztuje 25 dag tego sera ? Jaka jest cena tego sera ?
Odpowiedź

4,80 podziel na 3 i ci wyjdzie mi się nie cxhce liczyć bo muszę spadać już kompa :)

Dodaj swoją odpowiedź