chleb kosztuje 1 zł, a opakowanie kosztuje 20 gr.
1,20-1,00=0,20 odp. Chleb kosztuje 1 złoty a opakowanie 0,20 złoty.
Chleb w opakowaniu kosztuje 1,20 zł. Chleb jest o 1 zł droższy od opakowania. Ile kosztuje chleb, a ile opakowanie?
Chleb w opakowaniu kosztuje 1,20 zł. Chleb jest o 1 zł droższy od opakowania. Ile kosztuje chleb, a ile opakowanie?...
Zad1. Rozwiąż równanie: 2(x-1)=1,2x-6 zad2 Chleb w opakowaniu kosztuje 1,20 zł. Chleb jest o 1 zł droższy od opakowania. Ile kosztuje chleb, a ile opakowanie?
Zad1. Rozwiąż równanie: 2(x-1)=1,2x-6 zad2 Chleb w opakowaniu kosztuje 1,20 zł. Chleb jest o 1 zł droższy od opakowania. Ile kosztuje chleb, a ile opakowanie?...
Chleb w opakowaniu kosztuje 1,20 zł. Chleb jest o 1zł droższy od opakowania. Ile kosztuje chleb, a ile opakowanie? Proszę o dane i rozwiązanie metodą przeciwnych współczynników lub podstawiania.
Chleb w opakowaniu kosztuje 1,20 zł. Chleb jest o 1zł droższy od opakowania. Ile kosztuje chleb, a ile opakowanie? Proszę o dane i rozwiązanie metodą przeciwnych współczynników lub podstawiania. ...
Na juro więc piszcie;) zad1. chleb w opakowaniu kosztuje 1,20zł. Chleb jest o 1zł droższy od opakowania . Ile kosztuje chleb, a ile opakowanie?
Na juro więc piszcie;) zad1. chleb w opakowaniu kosztuje 1,20zł. Chleb jest o 1zł droższy od opakowania . Ile kosztuje chleb, a ile opakowanie?...