Moja wakacyjna przygoda

Tegoroczne wakacje spędziłam w miejscowości Boszkowo. Był ciepły letni dzień, kiedy postanowiliśmy z rodzicami wybrać się na wycieczkę rowerową do pobliskiego lasu. Droga była prosta i przyjemna do jazdy rowerowej, a wokół pachniało lasem... Myślałam, że to będzie krótka wycieczka, ale się myliłam. Jechaliśmy przed siebie, żartowaliśmy i każdy z nas miał dobry humor. Lecz po upływie jakiegoś czasu, droga zaczęła mi się dłużyć i nogi dawały o sobie znać. Mówiłam moim rodzicom, że mnie bolą nogi i jestem głodna, ale mama powiedziała, że muszę wytrzymać i jechać dalej, ponieważ zrobimy sobie "obóz przetrwania". Mama poradziła mi, żebym nie marnowała sił na narzekanie i zatrzymała je na dalszą drogę, a zaraz przystaniemy i znajdziemy coś do zjedzenia w lesie. Przestraszyłam się i zaczęłam marudzić. Chciałam wracać, ale nie wiedziałam, którędy. Bałam się, że jak zawrócę to się zgubię. Jadąc za rodzicami usłyszałam ich rozmowę o mających pojawić się przed nami bagnach przez które trzeba będzie przenieść rowery oraz dzikach żyjących w tych lasach. Pomyślałam, że tylko tego teraz nam było trzeba. Jechałam dalej, w lesie zaczynał zapadać zmrok i kropić deszcz - było strasznie. Chcieliśmy już wracać, ale okazało się, że zgubiliśmy się. Przed sobą ujrzeliśmy polanę, na której postanowiliśmy odpocząć. Mama z tatą poszli się rozglądnąć, a mnie zainteresowała duża czerwona mrówka, którą wzięłam na patyk i obserwowałam. Po chwili oddechu ruszyliśmy dalej, a ja poczułam mrówkę w bucie, która mnie boleśnie gryzła. Tego już było za wiele, deszcz padał coraz bardziej, a ja byłam zmęczona - w przeciwieństwie do moich rodziców, którzy byli w świetnych humorach. I nagle zauważyłam, że jedziemy znajomą mi drogą. Okazało się, że cały czas byliśmy blisko domu, a opowieść rodziców o "obozie przetrwania" była tylko po to, aby urozmaicić mi wycieczkę. Gdy weszłam do domu zaczęłam się sama z siebie śmiać i nawet pogryziona noga już nie swędziała, a wszystkie przeszkody nie były takie straszne. Nigdy nie zapomnę tej przygody, choć niemało "najadłam" się strachu, jednak jestem pewna, że na przyszłoroczne wakacje też wybiorę się z rodzicami na wycieczkę rowerową.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Moja wakacyjna przygoda.  Napiszcie że moja wakacyjna przygoda było pojechanie do Zamościa. Było tam Kąpielisko, występy no i takie tam różne rzeczy..!  BŁAGAM mam to na jutro..!

Moja wakacyjna przygoda.  Napiszcie że moja wakacyjna przygoda było pojechanie do Zamościa. Było tam Kąpielisko, występy no i takie tam różne rzeczy..!  BŁAGAM mam to na jutro..!...

Język polski

Napisz opowiadanie pt. ,,Moja wakacyjna przygoda' - przygoda ma być prawdopodobna i muszą być 3 akapity PLIS POMÓŻCIE MAM TO NA JUTRO daje naj

Napisz opowiadanie pt. ,,Moja wakacyjna przygoda' - przygoda ma być prawdopodobna i muszą być 3 akapity PLIS POMÓŻCIE MAM TO NA JUTRO daje naj...

Język polski

napisz opowiadanie moja wakacyjna przygoda (obojętnie jaka przygoda) prosze szybko z góry dzienks

napisz opowiadanie moja wakacyjna przygoda (obojętnie jaka przygoda) prosze szybko z góry dzienks...

Język polski

Moja wakacyjna przygoda ( 20 zdań) prosze szybkoo bo to na jtr. nie kopjujcie z innych zadań ;)

Moja wakacyjna przygoda ( 20 zdań) prosze szybkoo bo to na jtr. nie kopjujcie z innych zadań ;)...

Język polski

Napisz wypracowanie pt Moja wakacyjna przygoda użyj w nim 6 związków frazeologicznych tak około 9 zdań (może być więcej) (jestem chłopakiem jak by co)

Napisz wypracowanie pt Moja wakacyjna przygoda użyj w nim 6 związków frazeologicznych tak około 9 zdań (może być więcej) (jestem chłopakiem jak by co)...

Język polski

moja wakacyjna przygoda opowiadanie w krakowie

moja wakacyjna przygoda opowiadanie w krakowie...