Opis przeżyć

Przez ostatnich kilka dni nieustannie się uczyłem. Fizyka jest dla mnie trudnym przedmiotem, a moje oceny z tego przedmiotu nie były do tej pory zadowalające. Bardzo zależało mi na dobrym stopniu.
W dniu klasówki przyszłem do szkoły bardzo zdenerwowany. Przed samą fizyką poczułem strach. Trzęsły mi się ręce i nie potrafiłem zebrać myśli. Próbowałem po raz kolejny powtórzyć wszystkie zagadnienia obejmujące sprawdzian, lecz przerażenie sprawiało, że czułam głęboką pustkę w głowie. Nagle usłyszałem dzwonek na lekcję-przyszedł także nasz nauczyciel. Odczuwałam lęk przed wejściem do klasy. Siadając w ławce usłyszałam bicie własnego serca. Rozpakowując swoje rzeczy zobaczyłem, że trzęsą mi się ręce. W panice przepisywałam polecenia na kartkę i próbowałam je rozwiązać. Pytania dotyczące definicji nie sprawiły mi najmniejszych trudności. Po napisaniu ich poczułem się pewniej, jednak ten stan nie trwał długo. Teraz czekały mnie zadania obliczeniowe,
w których najczęściej popełniałam błędy. Ogarnęła mnie bezsilność. Ze strachu nie byłam w stanie obliczyć najprostszego równania. W czasie, w którym myślałam nad rozwiązaniem rachunku usłyszałam dzwonek i musiałaem oddać kartkę. Miałam bardzo złe przeczucia, co do mojej pracy.
Po wyjściu z klasy poczułem się znacznie lepiej. Powoli uspokajałam się, a mój wcześniej przyspieszony oddech wracał do normy. Zapominałam o przeżytym stresie.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz opis przeżyć wewnętrznych na jeden z wybranych tematów: 1)Mój pierwszy lot samolotem. 2)Prometeusz przykuty do skały - opis jego przeżyć. 3)Ciągle ten głaz muszę toczyć pod górę - opis przeżyć Syzyfa Daje naj :)

Napisz opis przeżyć wewnętrznych na jeden z wybranych tematów: 1)Mój pierwszy lot samolotem. 2)Prometeusz przykuty do skały - opis jego przeżyć. 3)Ciągle ten głaz muszę toczyć pod górę - opis przeżyć Syzyfa Daje naj :)...

Język polski

Napisz opis przeżyć wewnętrznych na jeden z wybranych tematów : 1) mój pierwszy lot samolotem. 2)Prometeusz przykuty do skały-opis jego przeżyć. 3)Ciągle ten głaz muszę toczyć pod górę-opis przeżyć Syzyfa.

Napisz opis przeżyć wewnętrznych na jeden z wybranych tematów : 1) mój pierwszy lot samolotem. 2)Prometeusz przykuty do skały-opis jego przeżyć. 3)Ciągle ten głaz muszę toczyć pod górę-opis przeżyć Syzyfa....

Język polski

Jak napisać opis przeżyć?

Opis przeżyć zawiera:
- przyczyny przeżyć,
- uczucia towarzyszące przeżyciom i zmianom,
- charakteryzują przejawy zewnętrzne tych przeżyć (zmiany w wyglądzie, zachowanie)
- opis stanów psychicznych.

Uczucia pozna...

Język polski

OPIS PRZEŻYĆ WEWNĘTRZNYCH Ułóż krótki tekst (4-5 zdań) pod tytułem: a)spełniło się moje marzenie b) to był okropny dzień Uwzględnij,że opis przeżyć wewnętrznych powinien zawierać: a) przyczynę przeżyć b)reakcje zewnętrzne i wewnętrzne c) nazwy uczuć

OPIS PRZEŻYĆ WEWNĘTRZNYCH Ułóż krótki tekst (4-5 zdań) pod tytułem: a)spełniło się moje marzenie b) to był okropny dzień Uwzględnij,że opis przeżyć wewnętrznych powinien zawierać: a) przyczynę przeżyć b)reakcje zewnętrzne...

Język polski

Pamiętna lekcja...- opis przeżyć wewnętrznych Musze napisać opis przeżyć wewnętrznych z jakieś lekcji na kartce A4.. Napisze mi ktoś.? Wymyślajcie co chcecie byle byłby ten opis... Będę wdzięczna

Pamiętna lekcja...- opis przeżyć wewnętrznych Musze napisać opis przeżyć wewnętrznych z jakieś lekcji na kartce A4.. Napisze mi ktoś.? Wymyślajcie co chcecie byle byłby ten opis... Będę wdzięczna...

Język polski

Robinson Cruzoe. Opis przeżyć  Jesteś Robinsonem. Opis przeżyć w pierwszym dniu na wyspie. 

Robinson Cruzoe. Opis przeżyć  Jesteś Robinsonem. Opis przeżyć w pierwszym dniu na wyspie. ...