65dag 11.57 zł 40g 0.71zł 4kg 71.20zł
17,80x4=71,2 4kg17,80/20=0,89 0,89x13=11,57 65dag0,89x8=7,12 40dag
1. Kilogram sera kosztuje 24zł 40gr. Ile kosztuje 10 kg. tego sera, a ile 10 dag. ? 2. Ile dekagramów waży kostka masła? Ile to kilogramów? Ile kostek waży razem 1 kg.?
1. Kilogram sera kosztuje 24zł 40gr. Ile kosztuje 10 kg. tego sera, a ile 10 dag. ? 2. Ile dekagramów waży kostka masła? Ile to kilogramów? Ile kostek waży razem 1 kg.?...
zad.1 Kilogram sera żółtego kosztuje 4zł 40 gr .Ile kosztuje 10 kg tego sera a ile 10 dag ? zad2. Ile dekagramów waży kostka masła .Ile to kilogramów ?Ile to ostek waży razem 1 kg daj naj i kom na jutrooo błagammm # pomóżcie
zad.1 Kilogram sera żółtego kosztuje 4zł 40 gr .Ile kosztuje 10 kg tego sera a ile 10 dag ? zad2. Ile dekagramów waży kostka masła .Ile to kilogramów ?Ile to ostek waży razem 1 kg daj naj i kom na jutrooo błagammm # pomóżcie...
Kilogram masła kosztuje 24 zł. Ile zapłacimy za 1) 40 dag 2) 12 g 3)15 dag 4) 0,25 kg 5) 0,8 kg
Kilogram masła kosztuje 24 zł. Ile zapłacimy za 1) 40 dag 2) 12 g 3)15 dag 4) 0,25 kg 5) 0,8 kg...
1.Kilogram sera żółtego kosztuje 24 zł 40 gr ile kosztuje 10 kg tego sera, a ile 10 dag? 2.ILe dekagramów waży kostka masła ? Ile to kilogramów ? Ile kostek waży razem 1 Kilogram? PS kostka masła waży 200 gram
1.Kilogram sera żółtego kosztuje 24 zł 40 gr ile kosztuje 10 kg tego sera, a ile 10 dag? 2.ILe dekagramów waży kostka masła ? Ile to kilogramów ? Ile kostek waży razem 1 Kilogram? PS kostka masła waży 200 gram...
1 kilogram sera żótego kosztuje 24 zł 40 gr ile kosztuje 10 kg tego sera a ile 10 dag zadanie2 ile dekagramów wazy kostka masła? ile to kilogramów ile kostek 1 kg razem
1 kilogram sera żótego kosztuje 24 zł 40 gr ile kosztuje 10 kg tego sera a ile 10 dag zadanie2 ile dekagramów wazy kostka masła? ile to kilogramów ile kostek 1 kg razem...