4x+4y=12 2x+6y=9,2 x=3-y 6+4y=9,2 x+y=3 y=0,8 x=2,2 y=0,8 x-czekolada y-baton
x-czekolada y-baton 4x + 4y = 12 zł 2x + 6y = 9,2 zł x = 3 - y 6 + 4y = 9,2 zł x + y = 3 zł y = 0,8 zł x = 2,2 zł y = 0,8 zł Odp.: Baton kosztuje 0,80 zł ,a czekolada 2,20 zł .
Cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12zł . Dwie czekolady i sześć batonów kosztuje 9,20zł . Co jest droższe czekolada czy baton ??? O ile ???? Podajcie jak to zrobiliscie wszystkie diałania
Cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12zł . Dwie czekolady i sześć batonów kosztuje 9,20zł . Co jest droższe czekolada czy baton ??? O ile ???? Podajcie jak to zrobiliscie wszystkie diałania...
cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12zł dwie czekolady i sześć batonów kosztuje 9zł 20 gr co jest droższe czekolada czy baton ? i o ile . proszę o rozwiązanie ..
cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12zł dwie czekolady i sześć batonów kosztuje 9zł 20 gr co jest droższe czekolada czy baton ? i o ile . proszę o rozwiązanie .....
cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12zł dwie czekolady i sześć batonów kosztuje 9zł 20 gr co jest droższe czekolada czy baton ? i o ile . Proszę też o rozwiązanie.
cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12zł dwie czekolady i sześć batonów kosztuje 9zł 20 gr co jest droższe czekolada czy baton ? i o ile . Proszę też o rozwiązanie....
cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12zł dwie czekolady i sześć batonów kosztuje 9zł 20 gr co jest droższe czekolada czy baton ? i o ile
cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12zł dwie czekolady i sześć batonów kosztuje 9zł 20 gr co jest droższe czekolada czy baton ? i o ile...
Cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12zł.Dwie czekolady i sześć batonów kosztuje 9,20gr.Co jest droższe czekolada czy baton ? O ile ? Podajcie tez Obliczenia i koszt czekolady i batona Za odp daje naj Plz
Cztery czekolady i cztery batony kosztują razem 12zł.Dwie czekolady i sześć batonów kosztuje 9,20gr.Co jest droższe czekolada czy baton ? O ile ? Podajcie tez Obliczenia i koszt czekolady i batona Za odp daje naj Plz...