Za 1¾ kilograma winogron zapłacono 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
Za 1¾ kilograma winogron zapłacono 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
za 1,75 kg zapłacimy 9,80 więc 1,75kg=9,8 1kg=xzł 1,75x=9,8 /:1,75 x=5,60zł Cena 1 kg to 5,60zł
1,75 kg to 9,80zł 1kg to x zł x * 1,75=1 * 9,80 x=5,6
x - cena kilograma 1,75 x = 9,8 /:1,75 x = 5,6 Kilogram winogron kosztuje 5,60 zł.;)
MATEMATYKA Za 1,75 kilograma winogron zapłacono 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ? Proszę o pomoc daje naj ;** ...
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłacono 9,80 zł.Ile kosztuje kilogram tych winogron? Proszę o obliczenia;)...
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłacono 9,80 zł.Ile kosztuje kilogram tych winogron?...