MATEMATYKA    Za 1,75 kilograma winogron zapłacono 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ?   Proszę o pomoc daje naj ;**  

MATEMATYKA    Za 1,75 kilograma winogron zapłacono 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ?   Proszę o pomoc daje naj ;**  
Odpowiedź

9,80:1,75=980:175=5,6 odp:1kg tych winogron kosztował 5,60zł

Dodaj swoją odpowiedź