x-zeszyty w linie y- zeszyty w kratkę I. 3,5x+4,5y=49 II. x+y=12 z II. x=12-y do I. 3,5(12-y)+4,5y=49 42-3,5y+4,5y=49 y=49-42=7 do II. x=12-y=12-7=5 Odp. Zeszytów w linie kupiono 5, a w kratkę 7. 7-5=2 O 2 zeszyty kupiono więcej zeszytów w kratkę od zeszytów w linie.
x-zeszyty w linię y=zeszyty w kratkę x+y=12 x=12-y 3,5x+4,5y=49 3,5*(12-y)+4,5y=49 42-3,5y+4,5y=49 y=49-42 y=7-tyle zeszytów w kratkę x=12-y x=12-7 x=5-tyle zeszytów w linię spr. 3,5x+4,5y=49 3,5*5+4,5*7=49 17,5+31,5=49 49=49 L=P 7-5=2 odp.kupiono 5 zeszytów w linię i 7 w kratkę.zeszytów w kratkę kupiono o 2 więcej
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50 zł,a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię,a ile- w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię?
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50 zł,a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię,a ile- w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię?...
Kupiono 12 zeszytów . Zeszyty w linię były po 3,50 zł , a w kratkę po 4,50 zł . Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię , a ile - w kratkę ? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ? tylko zrobcie zeby byla 1 niewiadoma :D
Kupiono 12 zeszytów . Zeszyty w linię były po 3,50 zł , a w kratkę po 4,50 zł . Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię , a ile - w kratkę ? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ? tylko zrobcie zeby byla 1 nie...
Kupiono 12 zeszytów . Zeszyty w linię były po 3,50 zł , a w kratkę po 4,50 zł . Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię , a ile - w kratkę ? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ?
Kupiono 12 zeszytów . Zeszyty w linię były po 3,50 zł , a w kratkę po 4,50 zł . Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię , a ile - w kratkę ? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ?...
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50 zł, a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię, a ile w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ?
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50 zł, a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię, a ile w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ?...
Kupiono 12 zeszytów . Zeszyty w linię były po 3,50 zł , a w kratkę po 4,50 zł . Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię , a ile - w kratkę ? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ?
Kupiono 12 zeszytów . Zeszyty w linię były po 3,50 zł , a w kratkę po 4,50 zł . Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię , a ile - w kratkę ? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ?...