x-zeszyty w linie y-zeszyty w kratke 3,50x+4,50y=49 x+y=12 x=12-y 3,5(12-y)+4,5y=49 42-3,5y+4,5y=49 y=7 x=12-7 x=5 Odpowiedź:Zeszytów w linie kupiono 5, a zeszytów w kratke 7. Kupiono o 2 zeszyty więcej w kratkę, niż w linię.
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50 zł,a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię,a ile- w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię?
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50 zł,a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię,a ile- w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię?...
Kupiono 12 zeszytów . Zeszyty w linię były po 3,50 zł , a w kratkę po 4,50 zł . Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię , a ile - w kratkę ? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ? tylko zrobcie zeby byla 1 niewiadoma :D
Kupiono 12 zeszytów . Zeszyty w linię były po 3,50 zł , a w kratkę po 4,50 zł . Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię , a ile - w kratkę ? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ? tylko zrobcie zeby byla 1 nie...
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50 zł, a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię, a ile w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ?
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50 zł, a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię, a ile w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ?...
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50 zł, a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię, a ile w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię?
Kupiono 12 zeszytów. Zeszyty w linię były po 3,50 zł, a w kratkę po 4,50 zł. Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię, a ile w kratkę? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię?...
Kupiono 12 zeszytów . Zeszyty w linię były po 3,50 zł , a w kratkę po 4,50 zł . Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię , a ile - w kratkę ? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ?
Kupiono 12 zeszytów . Zeszyty w linię były po 3,50 zł , a w kratkę po 4,50 zł . Zapłacono 49 zł. Ile kupiono zeszytów w linię , a ile - w kratkę ? O ile więcej kupiono zeszytów w kratkę niż w linię ?...