Za 1 i 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
Za 1 i 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
wystarczy podzielić 9.80/1.75=5.6 zł :)
Za 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 5,40 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?...
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ? ...
Za 1 i trzy czwarte kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ! Proszę o szybką pomoc !!...
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron.?...
Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9 , 8 zł . Ile kosztuje kilogram tych winogron...