Za 1 i 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?

Za 1 i 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?
Odpowiedź

wystarczy podzielić 9.80/1.75=5.6 zł :)

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Za 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 5,40 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?

Za 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 5,40 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron?...

Matematyka

Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ? 

Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ? ...

Matematyka

Za 1 i trzy czwarte kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ! Proszę o szybką pomoc !!

Za 1 i trzy czwarte kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron ! Proszę o szybką pomoc !!...

Matematyka

Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron.?

Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9,80 zł. Ile kosztuje kilogram tych winogron.?...

Matematyka

Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9 , 8 zł . Ile kosztuje kilogram tych winogron

Za 1 3/4 kilograma winogron zapłaciłem 9 , 8 zł . Ile kosztuje kilogram tych winogron...