Manifest mojego pokolenia.

Chcialbym przedstawic manifest mojego pokolenia. Każdy przecież ma rzeczy, do ktorych dąży. Moje pokolenie, a ja razem z nim, też ma potrzeby i marzenia. Czy my, urodzeni po katastrofie Czarnobylskiej rzadzimy sie innymi prawami? Czy jestesmy gorsi? My tez chcemy bezpiecznie wracac do domu! Chcemy ubierac sie kolorowo na szarych ulicach! Chcemy usmiechac sie do ludzi!
Chcemy żyć wolni! Nie pozwolimy aby naszym krajem rzadziły niesprawiedliwe układy polityczne i zakłamani ludzie!
Nie chcemy państwa, w którym przestępcy są bez karni ponieważ winnych trzeba karać! w naszym państwie wszystko jest na sprzedaż, nawet ludzie! Nie chcemy żyć w takim świecie. Pragniemy zmienić zepsute życie! tylko młode umysły niczym nie skażone mogą coś zmienić!sprostajmy wszystkim przeszkodą jakie przed nami stawia prawdziwe życie!stańmy na wysokości zadania! stwórzmy nowe, lepsze podłoże rzeczypospolitej! patrzmy w przyszłość, postarajmy się aby była jak najlepsza, ale jednocześnie nie zapominajmy o przeszłości, pamiętajmy o naszych pradziadach którzy walczyli za naszą niepodległość i bierzmy z nich przykład! to oni stworzyli nam wolny naród, dlatego na nas spoczywa obowiązek odbudowania tego, o co walczyli nasi rodzice i dziadkowie!nie pozwolimy by wszystko się marnowało!należy to zmienić! poświęcajmy się za naszą ojczyzne gińmy za nią dla dobra przyszłości!walczmy o lepszy świat, świat który stworzy nam wizje na reszte lat! chcemy by każdy osiągnął swój wymarzony cel! pragniemy żyć w kraju, w którym warto jest się kształcić, pracować założyć rodzinę!nie chcemy wyjeżdzać na obczyznę w poszukiwanie lepszego ,godnego żcia!w polsce ludzie myślą tylko o sobie podkładając kłody pod nogi innym! ludzie potrzebujący, ubodzy
Nie są zaliczani do ludzi lecz do zwierząt, każdy nimi pomiata żadko się zdaża że ktoś wyciągnie do nich pomocną dłoń że ktoś przynajmniej zwróci na nich swoją uwagę!cała wina leży po stronie ludzi rządzących naszą ojczyzną, którzy myślą jedynie o sobie o swoich ineteresach zamiast skupić się rzeczach ważniejszych!ludzie, którzy posiadają władze nie starają się zmienić naszej sytuacji mydlą tylko oczy społeczeństwu opierając się tylko na kłamstwach i obiecywankach! Sprzeciwmy się rządom.
To właśnie ta trudna sytuacja w naszym kraju zmusza nas byśmy zaczęli działać. Chcemy to robić bo nie pozwolimy by tak było w naszym kraju! bez polski nie bedzie polaków!dajmy sobie szansę !wiemy że droga do lepszego świata będzie trudna i kręta lecz tą drogą pójdziemy my nowe pokolenie a za sobą poprowadzimy innych!byśmy wszyscy osiągneli cel!musimy działać razem !zjednoczyć się po przez przyjaźń i trwać razem ponieważ siła tkwi w sile ogółu!

Myśle wam pomoze, u mnie sie okaze jak napisalem jutro xD 30.10.2008 pozdro ;)

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Manifest mojego pokolenia

Manifest mojego pokolenia

Należę do pokolenia, dla którego coraz większym „autorytetem” staje się Internet. Moja generacja to swoista e-generacja, której członków możemy rozpoznać po przekrwionych od patrzenia w monitor oczach...

Język polski

Manifest naszego pokolenia.

Manifest Mojego pokolenia, czyli to co jest złe na świecie.
Ten manifest to mój bunt! Bunt na czasy współczesne, gdzie nastolatek w wieku 14 lat pije alkohol i zatacza się idąc chodnikiem, albo też co gorsza londuje w rowie, gdzie budzi ...

Język polski

Czy “Oda do Młodości” Adama Mickiewicza mogłaby być manifestem twojego pokolenia?

Adam Mickiewicz pisząc "Odę do młodości" miał 22 lata. W latach 1817 - 1823 Mickiewicz należał do tajnego Towarzystwa Filomatów i Filaretów. W 1820 r. dla przyjaciół z towarzystwa napisał dwa utwory: “Pieśń filaretów” i ...

Socjologia

Socjologia w pigułce

Rodzina → przedmiot zainteresowań socjologii. Socjologia jako nauka ma 1,5 wieku, stosunkowo młoda nauka, moment narodzin socjologii 1837r. August Comte opublikował „Kurs nauki pozytywnej” 4 tom-socjologia.Różne definicje socjologii:Socjo...

Pedagogika

Antypedagogika – alternatywny ruch myśli edukacyjnej

ANTYPEDAGOGIKA – ALTERNATYWNY RUCH MYŚLI EDUKACYJNEJ.

Chciałabym żebyście wzięły udział w małym eksperymencie Hubertusa von Schoenebecka, jednego z głównych propagatorów antypedagogiki. Jego wyniki pomogą wam zrozumieć z czym...