Jeśli 3 kg jabłek kosztują 7,20 zł, to za 8 kg jabłek zapłacimy..?

Jeśli 3 kg jabłek kosztują 7,20 zł, to za 8 kg jabłek zapłacimy..?
Odpowiedź

19,20 zł .................

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Jeśli 3 kg jabłek kosztują 7,20 zł , to za 8 kg jablek zapłacimy

Jeśli 3 kg jabłek kosztują 7,20 zł , to za 8 kg jablek zapłacimy...

Matematyka

Proszę o pomoc. Ile zapłacimy za 40 dag winogron jeśli kosztują 9,20zł/kg 2 kg 30 dag jabłek jeśli kosztują 2,50zł/kg 1,6kg mandarynek za 5,70zł/kg.

Proszę o pomoc. Ile zapłacimy za 40 dag winogron jeśli kosztują 9,20zł/kg 2 kg 30 dag jabłek jeśli kosztują 2,50zł/kg 1,6kg mandarynek za 5,70zł/kg....

Matematyka

Jeśli 3kg jabłek kosztują 7,20 zł to za 8kg jabłek zapłacimy A. 21,60 B. 19,20 C. 17,60 D. 14,40 na jutro

Jeśli 3kg jabłek kosztują 7,20 zł to za 8kg jabłek zapłacimy A. 21,60 B. 19,20 C. 17,60 D. 14,40 na jutro...

Matematyka

Zapisz odpowiednie działania i oblicz: a) ile zapłacimy: - za 5 kg ziemniaków po 2 zł/kg ______ - za 1,5 kg jabłek po 3 zł/kg _____ - za 0,13 kg polędwicy po 25,40 zł/kg _____ b) ile można kupić za 12 zł: - gruszek po 6 zł/kg _____ - pomidorów po 8 zł/kg

Zapisz odpowiednie działania i oblicz: a) ile zapłacimy: - za 5 kg ziemniaków po 2 zł/kg ______ - za 1,5 kg jabłek po 3 zł/kg _____ - za 0,13 kg polędwicy po 25,40 zł/kg _____ b) ile można kupić za 12 zł: - gruszek po 6 zł/kg _____ - pom...

Matematyka

To są proporcje taki temat proszę was o obliczenia i przynajmniej zrobienie z 5-7 zadań plss 1.Które z podanych równań ma inne rozwiązanie niż równanie zapisane w ramce? A.2(2x-3)=4-x B.4-x/2x-3=2 C.1/2*(4-x)=2x-3 D.2x-3=2*(4-x) Równanie w ramce:

To są proporcje taki temat proszę was o obliczenia i przynajmniej zrobienie z 5-7 zadań plss 1.Które z podanych równań ma inne rozwiązanie niż równanie zapisane w ramce? A.2(2x-3)=4-x B.4-x/2x-3=2 C.1/2*(4-x)=2x-3 D.2x-3=2*(4-x) Ró...