Ile kosztuje 1kg bananów jeżeli za 2,6 kg zapłacono 12,74 zl

Ile kosztuje 1kg bananów jeżeli za 2,6 kg zapłacono 12,74 zl
Odpowiedź

12,74 : 2,6=4,90zł wynik zapłaci 4,90 zł

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Za 2kg. kiwi i 3kg bananów zapłacono 7,70zł. Ile kosztuje 1kg kiwi, jeżeli 1kg bananów jest dwa razy tańszy od 1kg kiwi ? (rozwiąż układem równań) z góry dziena (będzie naj)

Za 2kg. kiwi i 3kg bananów zapłacono 7,70zł. Ile kosztuje 1kg kiwi, jeżeli 1kg bananów jest dwa razy tańszy od 1kg kiwi ? (rozwiąż układem równań) z góry dziena (będzie naj)...

Matematyka

Za 2 kg kiwi i 3 kg bananów zapłacono 7,70. Ile kosztuje 1kg kiwi, jeżeli 1kg bananów jest 2 razy tańszy od 1kg kiwi.

Za 2 kg kiwi i 3 kg bananów zapłacono 7,70. Ile kosztuje 1kg kiwi, jeżeli 1kg bananów jest 2 razy tańszy od 1kg kiwi....

Matematyka

za dwa kg kiwi i trzy kg bananow zapłacono 7,70zł.Ile kosztuje 1kg kiwi,jeżeli 1kg bananów jest dwa razy tańszy od 1kg kiwi?

za dwa kg kiwi i trzy kg bananow zapłacono 7,70zł.Ile kosztuje 1kg kiwi,jeżeli 1kg bananów jest dwa razy tańszy od 1kg kiwi?...

Matematyka

Za 2kg kiwi i 3kg bananów zapłacono 77zł. Ile kosztuje 1kg kiwi, a ile 1kg bananów jeżeli kilogram bananów jest 2razy tańszy od 1kg kiwi (zastosowanie układu równań)

Za 2kg kiwi i 3kg bananów zapłacono 77zł. Ile kosztuje 1kg kiwi, a ile 1kg bananów jeżeli kilogram bananów jest 2razy tańszy od 1kg kiwi (zastosowanie układu równań)...

Matematyka

za 2 kg cytryn i 3 kg bananów zapłacono 12 zł 80 gr.ile kosztuję 1kg cytryn, a ile 1kg bananów jeżeli kg bananów jest 2 razy droższy od kg cytryn.

za 2 kg cytryn i 3 kg bananów zapłacono 12 zł 80 gr.ile kosztuję 1kg cytryn, a ile 1kg bananów jeżeli kg bananów jest 2 razy droższy od kg cytryn....