List motywacyjny.

Natalia Nowak
ul. Sułkowskiego 35/2
85-600 Bydgoszcz
52 369-98-75

Pani
prof. Ewa Kowalska
Dyrektor ds. personalnych
Stacja badawczo – rozwojowa „Naturalne Paliwa”.
ul. Stroma 9
85-712 Bydgoszcz


Szanowna Pani Dyrektor,
w ostatnim czasie, w środowisku laboratorantów, krąży wiadomość, iż zwolniło się w Państwa firmie miejsce na stanowisku Kierownika zespołu chemicznego.

Uznając, iż jest to niepowtarzalna okazja, pozwalam sobie zgłosić swoją kandydaturę na to stanowisko, gdyż uważam, że mam predyspozycje do wykonywania obowiązków związanych z wykonywaniem takiej pracy.

Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, miałam szansę rozwijania swoich umiejętności podczas odbywania dwuletnich praktyk w Wydziale Kontroli Czystości Wód i Powietrza przy Urzędzie Miasta w Bydgoszczy. W czasie trwania wspomnianych wyżej praktyk zaobserwowałam u siebie kilka cech, które jeżeli nie są niezbędne to bardzo przydają się w tym zawodzie: dokładność, systematyczność, umiejętność prognozowania, interpretowania wyników i uogólniania. Pragnę również wspomnieć, że spełniam także wymagania fizyczne nie cierpię na żadne choroby układu oddechowego, oraz nie mam żadnych alergii.

Uważam, że praca w Pani firmie da mi możliwość spełnienia zawodowego, gdyż lubię nowe i ciekawe wyzwania, oraz miłą atmosferę pracy, jaka u Państwa panuje.

Załączam wymagane dokumenty: życiorys oraz odpisy świadectw ukończenia szkół i kursów.


Z poważaniem
Natalia Szopniewska

Dodaj swoją odpowiedź
Socjologia

Obowiązkowy list motywacyjny

Dlaczego list motywacyjny trzeba dołączać do aplikacji?
List motywacyjny jest w dzisiejszych czasach obowiązkowy, aplikacje zawieracjące wyłącznie CV dziś już nie wystarczą każdemu pracodawcy. Jest on bardzo ważny i stał się nieod...

Język polski

Przykładowe Cv i list motywacyjny.

przykładowe cv i list motywacyjny...

Wiedza o społeczeństwie

CV i list motywacyjny

Przykładowe CV