List motywacyjny . Poszukuje pracy wakacyjnej w charakterze kelnerki. Napisz list motywacyjny. Uwzględnij w nim : wykształcenie dotychczasowe doświadczenie dodatkowe umiejętności dlaczego chcesz się podjąć tej pracy

Ich suche die Arbeit als Kellnerin. Ich habe Erfahrung in der Hotellerie. Ich kenne zwei Fremdsprachen und ich habe gutes Schulabschlusszeugnis. Immer erfülle ich meine Pflichten. Ich bin fleissig, nett und pünktlich. Immer bin ich hilfsbereitet. Ich kann in der Gruppe arbeiten. Ich habe viele Zertifikate und Referenzen. Ich möchte als Kellnerin arbeiten, weil ich kontaktfreudig bin. Ich muss auch viel Geld verdienen.      szukam pracy jako kelnerka. posiadam doswiadczenie w hotelarstwie. znam dwa jezyki obce i posiadam bardzo dobre swiadectwo ukonczenia szkoly. zawsze wypelniam swoje obowiazki. jestem pilna, mila i punkturalna. zawsze jestem pomocna. potrafie pracowac w grupie. posiadam wiele certyfikatow i referencji. chce pracowac jako kelnerka poniewaz jestem kontaktowa. musze takze zarobic duzo pieniedzy.