85dag =0,85kg 10zl -0,85*4,80 zl =10zl -4,08zl =5,92zl reszty
cena śliwek 4.80zł/kg Pani Beata kupiła: 85dag = 0,85kg 4,80zł ----------------------- 1 kg x zł ---------------------- 0,85kg x = 4,80*0,85 x = 4,08 zł 10zł - 4,08zł = 5,92zł Odp. Pani Beata otrzymała 5,92zł reszty
Pani beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram. Ile reszty otrzymała z 10 zł? Zapisz wszystkie obliczenia.
Pani beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram. Ile reszty otrzymała z 10 zł? Zapisz wszystkie obliczenia....
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram. Ile reszty otrzymała z 10 zł?
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram. Ile reszty otrzymała z 10 zł?...
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram Ile reszty otrzymała z 10zł Zapisz wszystkie obliczenia
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram Ile reszty otrzymała z 10zł Zapisz wszystkie obliczenia...
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram.Ile reszty otrzymała z 10 zł?
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram.Ile reszty otrzymała z 10 zł?...
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80zł za kilogram. ile reszty otrzymała z 10 zł
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80zł za kilogram. ile reszty otrzymała z 10 zł...