Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram. Ile reszty otrzymała z 10 zł?
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram. Ile reszty otrzymała z 10 zł?
0,85kg 0,85X 4,8 = 4,08zł 10zł - 4,08zł = 5,92zł odp. Otrzymała 5,92zł reszty.
85 dag=0,85 kg 0,85×4,8=4,08[zł] 10-4,08=5,92 zł Odp.: Otrzymała 5,92 zł reszty.
Pani beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram. Ile reszty otrzymała z 10 zł? Zapisz wszystkie obliczenia....
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4.80 zł za kilogram Ile reszty otrzymała z 10 zł?...
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram Ile reszty otrzymała z 10zł Zapisz wszystkie obliczenia...
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 zł za kilogram.Ile reszty otrzymała z 10 zł?...
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80zł za kilogram. ile reszty otrzymała z 10 zł...