Mój autorytet Jan Paweł II.

Charakterystyka mojego idola - Jana Pawła II.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

mój autorytet to Jan Paweł II. Napisz charakterystykę tej osoby. W swojej pracy uzasadnij dlaczego właśnie ta postać wywołuje twój szacunek i uznanie .

mój autorytet to Jan Paweł II. Napisz charakterystykę tej osoby. W swojej pracy uzasadnij dlaczego właśnie ta postać wywołuje twój szacunek i uznanie ....

Język polski

Mój autorytet.. Napisz kto dla Ciebie jest wzorem do naśladowania.. Tylko proszę o kogoś innego niż Jan Paweł II.. Z góry bardzo dziękuje ;)

Mój autorytet.. Napisz kto dla Ciebie jest wzorem do naśladowania.. Tylko proszę o kogoś innego niż Jan Paweł II.. Z góry bardzo dziękuje ;)...

Język polski

Jan Paweł II- mój autorytet

Każdy w swoim życiu ma kogoś, na kim się wzoruje, kogo podziwia. W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi szuka swoich autorytetów wśród piosenkarzy, aktorów czy sportowców, czyli osób popularnych. Jednak dla mnie osobą, którą darzę...

Język polski

Mój autorytet.

W dzisiejszych czasach prawie każdy ma w swoim otoczeniu osobę, na której się wzoruje.. Niestety większość tych „autorytetów” jest niewłaściwa. Współczesnym ludziom-a głównie młodzieży imponują takie zachowania jak bunt, ignoran...

Język polski

Mój autorytet moralny i duchowy

Mój autorytet moralny i duchowy

Jan Paweł II, Maria Składowska-Cure, George W. Bush, Dawid Beckham czy Doda. Ich wszystkich możemy uznawać na autorytety. Tylko kim dokładnie jest ten autorytet? Czy jest to osoba która wiele w życiu...