8,5 kg * 18,74 kg/zł = 159,29 zł <--- cena jednego kartonu 159,29 zł * 10 = 1592,90 zł Odp. Wartość cukierków w 10 kartonach to 1592,90 zł
8,5x18,74=159,29zł--jeden karton 159,29x10=1592,90zł---10 kartonów
W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74 zł za 1kg Jaka jest wartość w 10 takich kartonach
W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74 zł za 1kg Jaka jest wartość w 10 takich kartonach...
W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74zł za 1kg. Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach ? Pliss pomóżcie !
W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74zł za 1kg. Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach ? Pliss pomóżcie !...
zad 5 w jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74 za 1kg.Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach? POMOCY NA JUTRO!!!!!
zad 5 w jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74 za 1kg.Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach? POMOCY NA JUTRO!!!!!...
zad.5 str.179 podręcznik matematyka wokół nas kl5 W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74zł za 1kg .Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach
zad.5 str.179 podręcznik matematyka wokół nas kl5 W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74zł za 1kg .Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach...
w jednym kartonie mieści się 8,5kg cukierków po 18,74zł za 1kg. jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach?
w jednym kartonie mieści się 8,5kg cukierków po 18,74zł za 1kg. jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach?...