1 karton - 8,5kg 18,74zł*8kg=149,92 zł 18,74zł*0,5kg= 9,37zł 149,92zł+9,37zł= 159,29 zł 159,29zł- 1 karton 10 kartonów 159,29zł*10= 1592,90zł 1592,90zł- 10 kartonów
8,5*18,74=158,29 zł.- tyle kosztuje jeden karton 158,29*10=1582,90zł ODP: 10 kartonów cukierków kosztuje 1582,90 złotych
W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74 zł za 1kg . Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach ?
W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74 zł za 1kg . Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach ?...
W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74zł za 1kg. Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach ? Pliss pomóżcie !
W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74zł za 1kg. Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach ? Pliss pomóżcie !...
zad 5 w jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74 za 1kg.Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach? POMOCY NA JUTRO!!!!!
zad 5 w jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74 za 1kg.Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach? POMOCY NA JUTRO!!!!!...
zad.5 str.179 podręcznik matematyka wokół nas kl5 W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74zł za 1kg .Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach
zad.5 str.179 podręcznik matematyka wokół nas kl5 W jednym kartonie mieści się 8,5 kg cukierków po 18,74zł za 1kg .Jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach...
w jednym kartonie mieści się 8,5kg cukierków po 18,74zł za 1kg. jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach?
w jednym kartonie mieści się 8,5kg cukierków po 18,74zł za 1kg. jaka jest wartość cukierków w 10 takich kartonach?...