Moja droga z domu do szkoły

Pokonując codziennie tę samą ścieżkę do szkoły, często nie zdaję sobie sprawy jak wiele niezwykłych rzeczy i zjawisk napotykam. Odrzuceni monotonnością codziennego spacerowania do i ze szkoły zapominamy, że dookoła nas jest świat pełen przygód i niespotykanych zdarzeń.
Do szkoły jeżdżę rowerem, kiedy świeci słońce i jest ładna pogoda. Jadąc spotykam wiele przyjaciół niektórzy idą na przystanek tramwajowy, lecz gdy nie pada deszcz lub, gdy nie ma zimy tak jak ja jadą rowerem. W starym opuszczonym domku mieszkają koty, nie dawno pojawiła się tam nowa rodzina z małymi kotkami. Gdy zostanie trochę karmy mojego psa zawsze im daje wracając ze szkoły. Po naszej ulicy chodzą też zaprzyjaźnione pieski. Gdy jadę moją ulubioną drogą, po której są pola i drzewa z oby dwóch stron, słychać jakby śpiew drzew, a pola jakby grały im melodie. Jadąc tamtędy chciałabym, żeby trwało to wiecznie. Potem jadę już główną drogą prosto i zanim się obejrzę jestem w szkole.
Moja droga z domu do szkoły bardzo mi się podoba i nie chciałabym jej zmienić na inną.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Moja droga z domu do szkoły

Pokonując codziennie tę samą ścieżkę do szkoły, często nie zdaję sobie sprawy jak wiele niezwykłych rzeczy i zjawisk napotykam. Odrzuceni monotonnością codziennego spacerowania do i ze szkoły zapominamy, że dookoła nas jest świat pe...

Język angielski

kto przetłumaczy? plis na jutro moja droga z domu do szkoły . skręcam w prawo idę prosto około 10 minut następnie skręcam w lewo i znów idę prosto mijam przystanek autobusowy i sklep spożywczy znów idę prosto aż w końcu do ronda skręcam w prawo idę pros

kto przetłumaczy? plis na jutro moja droga z domu do szkoły . skręcam w prawo idę prosto około 10 minut następnie skręcam w lewo i znów idę prosto mijam przystanek autobusowy i sklep spożywczy znów idę prosto aż w końcu do ronda skr...

Język angielski

Przetłumacz na angielski drogę od domu do szkoły Moja droga: Wychodzę z domu. Idę prosto. Skręcam w lewo, następnie idę prosto. Skręcam w prawo, przechodzę przez pasy, skręcam w lewo i dochodzę do przystanku autobusowego. Jdę 3 przystanki następnie wysia

Przetłumacz na angielski drogę od domu do szkoły Moja droga: Wychodzę z domu. Idę prosto. Skręcam w lewo, następnie idę prosto. Skręcam w prawo, przechodzę przez pasy, skręcam w lewo i dochodzę do przystanku autobusowego. Jdę 3 przysta...

Język niemiecki

Droga do szkoły po niemiecku Mógłby ktoś przetłumaczyc moją drogę do szkoły na niemiecki? wychodzę z domu o 7:30. Idę prosto przez 500m skręcam w prawo. Idę przez 600m . potem skręcam w lewo i jestm kolo szkoły. Moja droga trwa 30 minut

Droga do szkoły po niemiecku Mógłby ktoś przetłumaczyc moją drogę do szkoły na niemiecki? wychodzę z domu o 7:30. Idę prosto przez 500m skręcam w prawo. Idę przez 600m . potem skręcam w lewo i jestm kolo szkoły. Moja droga trwa 30 mi...

Język polski

Moja okolica-kartka z pamiętnika

Wtorek, 27.10.2006

Nareszcie koniec tygodnia-piątek popołudnie. Całotygodniowe zmagania się z trudnościami szkoły całkowicie mnie wykończyły. Jeszcze tylko droga do domu i czeka na mnie 2 dni wolnego od monotonii szkolnej. Jak zwyk...

Historia

Droga Napoleona Bonaparte do godności Cesarza

Lata dziecięce i szkolne

Kiedy republika genueńska przekazała Korsykę Francji, król Ludwik XV próbował uczynić mieszkańców wyspy swoimi poddanymi. Wtedy Pasquale Paoli i Carlo Buonaparte rozpoczęli wojnę przeciwko wkraczającym ...