Moja droga do domu ze szkoły nie jest zbyt ciekawa. Najpierw idę do babci, gdzie czekam parę godzin na przybycie mamy z pracy. Gram wtedy na telefonie, czytam książkę I pomagam babci, oraz robię pracę domową z niemieckiego, co zajmuje mi większość czasu. Kiedy mama przyjedzie, jedziemy do sklepu by kupić coś do jedzenia, a potem prosto do domu. Na miejscu witam się z moim psem, daję jeść królikom I ide do swojego pokoju. Przetłumaczy mi ktoś na niemiecki? Bardzo proszę, daję naj!

Mein Heimweg von der Schule ist nicht sehr interessant. Zuerst gehe ich zu Oma , wo ich ein paar Stunden auf die Ankunft warten , wir Arbeit haben. Ich spiele dann am Telefon , ein Buch lesen und ihre Großmutter zu helfen und mit dem Deutschen machen Hausaufgaben , die mir den größten Teil der Zeit in Anspruch nimmt . Wenn die Mutter kommt , gehen wir in den Laden etwas zu kaufen, sofort nach Hause zu essen und dann . Vor-Ort- Willkommen zu meinem Hund , ich gebe Kaninchen zu essen , und ich gehe in sein Zimmer.