moja droga do szkoły NIEMIECKI cześć mógł by mi ktoś ... Autor: Gappcio1, 2017-02-22 17:15:13 Dodaj do: moja droga do szkoły NIEMIECKI cześć mógł by mi ktoś przetłumaczyć poniższy tekst na niemiecki? z góry dzięki.. Moja droga do szkoły wygląda tak: Wychodząc z domu skręcam w prawo, idę kilka metrów prosto przechodzę przez ulice i jestem na rondzie, tutaj czekam na mojego kolegę. Potem z nim idę prosto do szkoły tylko dwa razy przechodzimy przez ulicę mijając kościół,bibliotekę, przedszkole park i kościół.

Mijn weg naar school ziet er als volgt uit: het verlaten van het huis, rechtsaf, rechtdoor een paar meter lopen aan de overkant en ik ben bij de rotonde, hier ik wacht op mijn vriend. Dan, met hem recht naar school gaan maar twee keer steken we de straat voorbij de kerk, een bibliotheek, een kleuterschool park en een kerk.