List do Róży "Mały Książę".

Droga Różo

Piszę do Ciebie , bo bardzo tęsknie.Od mojego wyjazdu upłyneło niewiele dni , a ja nie mogę zapomnieć Ciebie , Twojego zapachu.Wciąż myślę o powrocie , ale czy to jest jeszcze możliwe , żebyśmy byli razem?Wstyd mi się przyznać , ale muszę to napisać , że chciałem od Ciebie uciec , gdyż byłem zmęczony Twoimi wymaganiami , wobec mnie , tym ciągłym kontrolowaniem gdzie jestem?Co robię?.Teraz wiem , że to była pomyłka.Chodć poznałem dużo nowych , różnych ludzi ,to nikt nie dorownóje Tobie urodą , zapachem , charakterem.Touświadomiło mi , co jest dla mnie najważniejsze.To jesteś Ty!!!Bardzo tęsknie za Tobą , Ty jedyna tak pięknie wyglądasz , jesteś dla mniemoją wyjątkową Panią , stałaś mi się najbliszą osobą na świecie i teraz wiem na pewno , że więż , która nas połączyła nic nie jest w stanie zniszczyć.Kocham Cię!!!

Nigdy już Cię nie opuszcze.Na zawsze Twój Mały Książę.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

"Mały Książe" wspłócześnie

Jowisz, 15 sfata 2380r.
Drogi Pilocie!
Piszę do Ciebie ten list z Jowisza, aby opowiedzieć o mojej podróży na planetę, zwaną Ziemia.
Na początku mojej wędrówki zawitałem do wielkiego kraju- Stanów Zjednoczonych. Stanąłem...

Język polski

List do Róży od Małego Księcia.

Sahara, 04.11.2008r. Droga Różo!

Piszę do Ciebie, aby wyjaśnić dlaczego Cię opuściłem. Byłem zmęczony Twoim marudzeniem i zrzędzeniem. Źle się wobec mnie zachowywałaś, mimo to, że miałaś wszystko, czego zapragniesz, jedna...

Język polski

List Małego Księcia do Róży.

Kochana Różo!

Wybacz, że nasze rozstanie było tak gwałtowne. Jednak w tobie nie do końca znajdowałem prawdziwą przyjaciółkę. Czułem się odrzucony i wykorzystywany dla twoich potrzeb. Jednak chciałem poznać inne stworzenia, ...

Język polski

List Małego Księcia do róży

Droga Różo! (data,miejsce)

Na początku mojego listu chcę Cię bardzo przeprosić za mój czyn popełniony, za każde słowa, które powiedziałem Tobie obrażając Cię,za to, że Cię zostawiłem samą na naszej planecie. Mój odlot ni...

Język polski

Średniowiecze - opracowanie epoki.

Nazwę średniowiecza (tj. wieków średnich - łac. Media tempora) wprowadzili twórcy renesansu; oznaczyli nią okres rozciągający się między epoką starożytną a nowymi czasami odrodzenia. Średniowiecze uważano za okres bezpłodny, mroczny...