pani Alicja kupiła 10 kg śliwek i zapłaciła 42,50 zł. pani Anna za 3,5 kg śliwek zapłaciła 16,80 zł. Kto kupił droższe śliwki i o ile?

pani Alicja kupiła 10 kg śliwek i zapłaciła 42,50 zł. pani Anna za 3,5 kg śliwek zapłaciła 16,80 zł. Kto kupił droższe śliwki i o ile?
Odpowiedź

Droższe śliwki kupiła Pani Alicja o 25,70 zł. CHYBA

42,50:10= 4,25 --- PANI ALICJA 16,80:3,5= 4,80 ----- PANI ANNA    DROŻSZE ŚLIWKI KUPIŁA PANI ANNA  O 55 GROSZY .

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Pani Alicja kupiła 10 kg śliwek i zapłaciła 42,50 zł.Pani Anna za 3,5 kg śliwek zapłaciła 16,80 zł .Kto kupił droższe śliwki i o ile ?

Pani Alicja kupiła 10 kg śliwek i zapłaciła 42,50 zł.Pani Anna za 3,5 kg śliwek zapłaciła 16,80 zł .Kto kupił droższe śliwki i o ile ?...

Matematyka

Pani Alicja kupiła 10 kg śliwek i zapłaciła 42,50zł. Pani Anna za 3,5 kg śliwek zapłaciła 16,80zł. Kto kupił droższe śliwki i o ile ?

Pani Alicja kupiła 10 kg śliwek i zapłaciła 42,50zł. Pani Anna za 3,5 kg śliwek zapłaciła 16,80zł. Kto kupił droższe śliwki i o ile ?...

Matematyka

pani Alicja kupiła 10 kg śliwek i zapłaciła 42.50 . pani Anna za 3.5 kg śliwek zapłaciła 16.80 zł . kto kupił droższe śliwki i o ile ?

pani Alicja kupiła 10 kg śliwek i zapłaciła 42.50 . pani Anna za 3.5 kg śliwek zapłaciła 16.80 zł . kto kupił droższe śliwki i o ile ?...

Matematyka

Pani Alicja kupiła 10 kg śliwek i zapłaciła 42,50zł. Pani Anna za 3,5 kg śliwek zapłaciła 16,80zł. Kto kupił droższe śliwki i o ile ?

Pani Alicja kupiła 10 kg śliwek i zapłaciła 42,50zł. Pani Anna za 3,5 kg śliwek zapłaciła 16,80zł. Kto kupił droższe śliwki i o ile ?...

Matematyka

Pani Alicja kupiła 10 kg śliwek zapłaciła 42,50zł. Pani Anna za 3,5 kg śliwek zapłaciła 16,80zł. Kto kupił droższe śliwki i o ile?

Pani Alicja kupiła 10 kg śliwek zapłaciła 42,50zł. Pani Anna za 3,5 kg śliwek zapłaciła 16,80zł. Kto kupił droższe śliwki i o ile?...