Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram???
Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram???
27 dag = 0,27 kg 0,27 * 18,52 = 5 zł
27 dag = 0,27 kg 0,27 x 18,52 zł = 5,0004 zł = (po zaokrągleniu) 5 zł
Łatwa matematyka klasa 5 Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? Jak obloczyliście??...
ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? z góry dziękuje daje naj...
Ile kosztuje 27dag sera po 18,52zł za kilogram? podajcie rozwiązanie pomurzcie plisss...
Ile kosztuje 27dag sera po 18,52zł za kilogram proszę obliczenia dzieki...