Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram???

Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram???
Odpowiedź

27 dag = 0,27 kg 0,27 * 18,52 = 5 zł

 27 dag = 0,27 kg 0,27 x 18,52 zł = 5,0004 zł = (po zaokrągleniu) 5 zł

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Łatwa matematyka klasa 5 Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? Jak obloczyliście??

Łatwa matematyka klasa 5 Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? Jak obloczyliście??...

Matematyka

ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? z góry dziękuje daje naj

ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? z góry dziękuje daje naj...

Matematyka

Ile kosztuje 27dag sera po 18,52zł za kilogram? podajcie rozwiązanie pomurzcie plisss

Ile kosztuje 27dag sera po 18,52zł za kilogram? podajcie rozwiązanie pomurzcie plisss...

Matematyka

Ile kosztuje 27dag sera po 18,52zł za kilogram proszę obliczenia dzieki

Ile kosztuje 27dag sera po 18,52zł za kilogram proszę obliczenia dzieki...