ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? z góry dziękuje daje naj
ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram?
z góry dziękuje daje naj
waga (podana w kg) x cena za kilogram = cena produktu (TO JEST WZÓR) 0,27×18,52≈5zł
ZADANIE W ZAŁĄCZNIKU :))