ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? z góry dziękuje daje naj

ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? z góry dziękuje daje naj
Odpowiedź

waga (podana w kg) x cena za kilogram = cena produktu (TO JEST WZÓR) 0,27×18,52≈5zł

ZADANIE W ZAŁĄCZNIKU :))

Dodaj swoją odpowiedź