Łatwa matematyka klasa 5 Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? Jak obloczyliście??

Łatwa matematyka klasa 5 Ile kosztuje 27dag sera po 18,52 zł za kilogram? Jak obloczyliście??
Odpowiedź

musisz pomnożyć 0,27 kg * 18,52 =5,0004

27 dag = 0,27 kg 0,27 kg × 18,52 zł = 5,0004 

Dodaj swoją odpowiedź