Klasa 4B, licząca 24 uczniów, wybiera się na jeden dzień do KRAKOWA.Całkowity koszt wycieczki wynosi 2088 zł. Ile powinien zapłacić każdy uczeń ?

Klasa 4B, licząca 24 uczniów, wybiera się na jeden dzień do KRAKOWA.Całkowity koszt wycieczki wynosi 2088 zł. Ile powinien zapłacić każdy uczeń ?
Odpowiedź

jeden uczeń zapłaci 87zł

2088 : 24 = 87 Odp : 87 zł

2088 : 24 = 87 zl odp.Każdy uczen powinnien zaplacil 87 zl.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Klasa 4B, licząca 24 uczniów, wybiera się na jeden dzień do KRAKOWA.Całkowity koszt wycieczki wynosi 2088 zł. Ile powinien zapłacić każdy uczeń ? oblicz pisemnie

Klasa 4B, licząca 24 uczniów, wybiera się na jeden dzień do KRAKOWA.Całkowity koszt wycieczki wynosi 2088 zł. Ile powinien zapłacić każdy uczeń ? oblicz pisemnie...

Matematyka

Klasa IV b , licząca 24 uczniów wybiera się na jeden dzień do Krakowa. Całkowity koszt wycieczki wynosi 2088 zł. Ile powinien zapłacić każdy uczeń ? Daje NAJ

Klasa IV b , licząca 24 uczniów wybiera się na jeden dzień do Krakowa. Całkowity koszt wycieczki wynosi 2088 zł. Ile powinien zapłacić każdy uczeń ? Daje NAJ...

Matematyka

Klasa 4B, licząca 24 uczniów, wybiera się na jeden dzień do KRAKOWA.Całkowity koszt wycieczki wynosi 2088 zł. Ile powinien zapłacić każdy uczeń ?

Klasa 4B, licząca 24 uczniów, wybiera się na jeden dzień do KRAKOWA.Całkowity koszt wycieczki wynosi 2088 zł. Ile powinien zapłacić każdy uczeń ?...