Klasa 4B, licząca 24 uczniów, wybiera się na jeden dzień do KRAKOWA.Całkowity koszt wycieczki wynosi 2088 zł. Ile powinien zapłacić każdy uczeń ? oblicz pisemnie

Klasa 4B, licząca 24 uczniów, wybiera się na jeden dzień do KRAKOWA.Całkowity koszt wycieczki wynosi 2088 zł. Ile powinien zapłacić każdy uczeń ? oblicz pisemnie
Odpowiedź

2088:24 = 87zł Wiesz jak się zapisuje dzielenie pisemne? Trudno zapisać na kompie... Masz chociaż wynik. Naj?

2088 zł : 24 = 87 Proszę bardzo całe zadanie zrobione :)

Dodaj swoją odpowiedź