7,85*0,45=3,53 Zł
100dag - 7,85zł 45dag - x x = 3,5325 3,53 zł
1 kg - 7,85 zł 1 kg - 100 dag 100 dag - 7,85 zł 45 dag - x z proporcji: x = (45 dag * 7,85 zł)/ 100dag x to około 3,53 zł Odp: za 45 dag tych winogron trzeba zapłacić ok 3,53 zł
1. Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron? 2. Magda kupiła 0,45 kg białego sera po 7,80 zł za kilogram, 5 bułek po 0,35 zł i dwa litry młeka po 1,95 zł. Czy 10 zł wystarczy jej na zapłacenie za zakupy?
1. Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron? 2. Magda kupiła 0,45 kg białego sera po 7,80 zł za kilogram, 5 bułek po 0,35 zł i dwa litry młeka po 1,95 zł. Czy 10 zł wystarczy jej na zapłacenie za z...
kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag. tych winogron?
kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag. tych winogron?...
Pomocy!! Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron. Proszę o wszystkie dane
Pomocy!! Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron. Proszę o wszystkie dane...
Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron?
Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron?...
kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron.
kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron....
Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron?
Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron?...