Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron?
Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron?
7,85 zł za 100 dag 7,85zł:100= 0,0785zł za 1 dag 0,0785 x 45=3,5325zł za 45 dag
0,45*7,85=3,53zł Odp:trzeba zapłacić 3,53zł
1. Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron? 2. Magda kupiła 0,45 kg białego sera po 7,80 zł za kilogram, 5 bułek po 0,35 zł i dwa litry młeka po 1,95 zł. Czy 10 zł wystarczy jej na zapłacenie za z...
kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag. tych winogron?...
Pomocy!! Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron. Proszę o wszystkie dane...
kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron....
Kilogram winogron kosztuje 7,85 zł. Ile trzeba zapłacić za 45 dag tych winogron?...