Polska Partia Lewicowa -program

Nasza partia zajmie się głównie obniżeniem podatków zwykłym ludziom i wprowadzenie podatku liniowego. Będziemy też obniżać bezrobocie tworząc nowe miejsca pracy i podpisując kontrakty z zagranicznymi firmami. Będziemy tworzyć domy społeczne dla bezdomnych ludzi, gdzie będą mogli zostać przez jakiś czas. Zajmiemy się również tworzeniem nowych dróg i autostrad. Zaczniemy oczyszczać miasta ze śmieci. Zwiększymy liczbę funkcjonariuszy policji i wojska, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Wprowadzimy numer telefonu, pod który będzie można dzwonić i zgłaszać ewentualne zagrożenia. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do Unii Europejskiej, ponieważ w przyszłości przyniesie wiele korzyści, takich jak dodatkowe miejsca pracy czy wyjazd do Unii Europejskiej na dowód osobisty.

Członkowie partii: Imię i Nazwisko

Dodaj swoją odpowiedź
Dziennikarstwo

Polska Partia Socjalistyczna (PPS)

Polska Partia Socjalistyczna (PPS) - polska partia polityczna o charakterze socjalistycznym i robotniczym (klasyfikowana w grupie partii lewicowych), założona w listopadzie 1892r. podczas tzw. zjazdu paryskiego jako Związek Zagraniczny Socjalist�...

Historia

Polska Lewica podczas II Wojny Światowej.

Grzegorz Dmuchowski III B





Polska Lewica



Komunistyczne organizacje konspiracyjne przed powstaniem PPR

W początkach okupacji rewolucyjny ruch robotniczy znalazł się w trudnej sytuacji polity...

Historia

II Wojna Śwaitowa - Polska.

1.OKUPACJA ZIEM POLSKICH: Terytorialny podział ziem polskich w ’39: 28.IX.39r. podpisano niemiecko-radziecki „traktat o granicach i przyjaźni”. Można to uznać za formalny rozbiór ziem polskich. Granica między Niemcami a ZSRR miała przeb...

Wiedza o społeczeństwie

Polskie partie polityczne

Sojusz Lewicy Demokratycznej, SLD, partia polityczna założona 15 kwietnia 1999 r. przez działaczy większości organizacji wchodzących w skład koalicji SLD.

Program polityczny
Partia SLD oficjalnie odcina się od komunistycznych k...

Historia

Powstanie nowoczesnych partii politycznych na ziemiach polskich w końcu XIX i na poczatku XX w. i ich wpływ na kształt II Rzeczpospolitej.

Pod koniec XIX w na ziemiach polskich zaczęły kształtować się ruchy polityczne należały do nich m.in.: ruch robotniczy, ruch narodowo- demokratyczny oraz ruch ludowy.

Na powstanie ruchu robotniczego miał wpływ szybki rozwój klas...