x-cena gruszek y-cena jabłek x=1,75y 5y+2x=17 x=1,75y 5y+(2*1,75y)=17 x=1,75y 5y+3,5y=17 x=1,75y 8,5y=17 x=1,75y y=2 x=3,5 y=2 Odp. Kilogram jabłek kosztował 2 zł.
x-cena 1kg jabłek 175/100 x-cena 1kg gruszek 5x + 2 * 175/100 x = 17 8,5 x = 17 x= 2 Odp: Cena kg jabłek wynosi 2 zł
Cena kilograma gruszek jest o 75% wyższa od ceny kilograma jabłek . Za 5 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 17 zł . Ile Kosztował kilogram jabłek , a ile kilogram gruszek ?
Cena kilograma gruszek jest o 75% wyższa od ceny kilograma jabłek . Za 5 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 17 zł . Ile Kosztował kilogram jabłek , a ile kilogram gruszek ? ...
Cena kilograma gruszek jest o 75% wyższa od ceny kilograma jabłek . Za 5 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 17 zł . Ile kosztował kilogram jabłek ?
Cena kilograma gruszek jest o 75% wyższa od ceny kilograma jabłek . Za 5 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 17 zł . Ile kosztował kilogram jabłek ?...
Cena kilograma gruszek jest o 75 % wyższa od ceny kilograma jabłek. za 5 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 17 zł. Ile kosztował kilogram jabłek?
Cena kilograma gruszek jest o 75 % wyższa od ceny kilograma jabłek. za 5 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 17 zł. Ile kosztował kilogram jabłek?...
Cena kilograma gruszek jest o 75% wyższa od ceny kilograma jabłek. Za 5 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 17 zł. Ile kosztował kilogram jabłek?
Cena kilograma gruszek jest o 75% wyższa od ceny kilograma jabłek. Za 5 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 17 zł. Ile kosztował kilogram jabłek?...
Cena kilograma gruszek jest o 75% wyższa od ceny kilograma jabłek . Za 5 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 17 zł. Ile kosztował kilogram jabłek?
Cena kilograma gruszek jest o 75% wyższa od ceny kilograma jabłek . Za 5 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 17 zł. Ile kosztował kilogram jabłek?...