680:5=136- cena marynarki 680:8=85-cena spódnicy 136*8+5*85=1088+425=1513zł Odp. Zapłaciła by 1513 zl.
680 zł :5 = 136 136 zł kosztuje jedna marynarka 680zł :8 = 85 85 zł kosztuje spódnica 136zł x8=1088 zł 85zł x5= 425 zł 1088zł + 425zł= 1513zł Opd: Za 8 matrynarek i 5 spódnic zapłaciłaby 1513 zł.
Kierowniczka sklepu odzieżowego kupiła w hurtowni 5 marynarek i zapłaciła 680 zł. Tyle samo zapłaciła za 8 spódnic. Ile złotych zapłaciłaby w tej hurtowni, kupując 8 marynarek i 5 spódnic ?
Kierowniczka sklepu odzieżowego kupiła w hurtowni 5 marynarek i zapłaciła 680 zł. Tyle samo zapłaciła za 8 spódnic. Ile złotych zapłaciłaby w tej hurtowni, kupując 8 marynarek i 5 spódnic ?...
Kierowniczka sklepu odzieżowego kupiła w hurtowni 5 marynarek i zapłaciła 680 zł . Tyle samo zapłaciła za 8 spódnic. Ile złotych zapłaciłaby w tej hurtowni, kupując 8 marynarek i 5 spódnic? Pliss szybko to na jutro.
Kierowniczka sklepu odzieżowego kupiła w hurtowni 5 marynarek i zapłaciła 680 zł . Tyle samo zapłaciła za 8 spódnic. Ile złotych zapłaciłaby w tej hurtowni, kupując 8 marynarek i 5 spódnic? Pliss szybko to na jutro....
kierowniczka sklepu odzieżowego kupiła w hurtowni 5 marynarek i zapłaciła 680 zł. tyle samo zapłaciła za 8 spódnic. Ile złotych zapłaciłaby w tej hurtowni, kupując 8 marynarek i 5 spódnic?
kierowniczka sklepu odzieżowego kupiła w hurtowni 5 marynarek i zapłaciła 680 zł. tyle samo zapłaciła za 8 spódnic. Ile złotych zapłaciłaby w tej hurtowni, kupując 8 marynarek i 5 spódnic?...
kierowniczka sklepu odzieżowego kupiła w hurtowni 5 marynarek i zapłaciła 680 zł.Tyle samo zapłaciła za 8 spódnic. Ile złotych zapłaciłaby w tej hurtowni, kupując 8 marynarek i 5 spódnic?
kierowniczka sklepu odzieżowego kupiła w hurtowni 5 marynarek i zapłaciła 680 zł.Tyle samo zapłaciła za 8 spódnic. Ile złotych zapłaciłaby w tej hurtowni, kupując 8 marynarek i 5 spódnic?...
kierowniczka sklepu odzieżowego kupiła w hurtowni 5 marynarek i zapłaciła 680 zł.tyle samo zapłaciła za 8 spódnic.ile złotych zapłaciłaby a tej hurtowni ,kupując 8 marynarek i 5 spódnic.
kierowniczka sklepu odzieżowego kupiła w hurtowni 5 marynarek i zapłaciła 680 zł.tyle samo zapłaciła za 8 spódnic.ile złotych zapłaciłaby a tej hurtowni ,kupując 8 marynarek i 5 spódnic....