Ile kosztuje 1 kW/godz. ??? :))

Ile kosztuje 1 kW/godz. ??? :))
Odpowiedź

0,39zł

 Tu masz RWE Polska 0,3143 zł  Energetyczne Centrum 0,3214 zł  w różnych lokalizacjach Energa 0,3303 zł  ENEA 0,3307 zł  PGE Obrót 0,3325 zł  Vattenfall 0,3478 zł   PKP Energetyka 0,3523 zł   Tauron 0,3526 zł 

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

ile czasu mineło od godz. 13;28 do godz 15;03?   zad   kilogram sera kosztuje 17,20 zł.jakie działanie należ wykonać na kalkulatorze by obliczyć ile kosztuje 72 dag?   zad   ile wynosi średnia liczb 7 9 12 6 8 ?    

ile czasu mineło od godz. 13;28 do godz 15;03?   zad   kilogram sera kosztuje 17,20 zł.jakie działanie należ wykonać na kalkulatorze by obliczyć ile kosztuje 72 dag?   zad   ile wynosi średnia liczb 7 9 12 6 8 ?    ...

Matematyka

1kg sera kosztuje 20,50zł ile kosztuje 50dag a ile 20 dag?      Kilogram polędwicy kosztuje 24,80zł ile kosztuje 50 dag a ile 10dag?             7/50 godz ile to minut

1kg sera kosztuje 20,50zł ile kosztuje 50dag a ile 20 dag?      Kilogram polędwicy kosztuje 24,80zł ile kosztuje 50 dag a ile 10dag?             7/50 godz ile to minut...

Fizyka

Lodówka o mocy 800 W pracuje średnio 10 godz. dziennie. Oblicz ile kosztuje miesięcznie (30 dni) użytkowanie tej lodówki jeżeli za 1kWh płacimy 0,30zł

Lodówka o mocy 800 W pracuje średnio 10 godz. dziennie. Oblicz ile kosztuje miesięcznie (30 dni) użytkowanie tej lodówki jeżeli za 1kWh płacimy 0,30zł...

Fizyka

oblicz ile kosztuje praca komputera w ciagu miesiaca jezeli moc zasilacza wynosi 500V przyjmij ze komputer pracuje 5 godz dziennie a oplata wynosi 0,50 zl za 1 kWh pomocy , bo ja tego nie umiem zrobic

oblicz ile kosztuje praca komputera w ciagu miesiaca jezeli moc zasilacza wynosi 500V przyjmij ze komputer pracuje 5 godz dziennie a oplata wynosi 0,50 zl za 1 kWh pomocy , bo ja tego nie umiem zrobic...

Fizyka

Telewizor o mocy 250 W w ciągu dnia chodzi przez 4 godz. Oblicz, ile energii pobiera w ciągu miesiąca (30 dni) i ile kosztuje pobrany prąd wiedząc, że 1 kWh kosztuje 1,2 zł. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ...DAJE NAJ.

Telewizor o mocy 250 W w ciągu dnia chodzi przez 4 godz. Oblicz, ile energii pobiera w ciągu miesiąca (30 dni) i ile kosztuje pobrany prąd wiedząc, że 1 kWh kosztuje 1,2 zł. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ...DAJE NAJ....