ile trzeba zapłacić za 3,40kg twarogu po 7,20 zł kg i za1,25kg winogron po 4,20 zł kg?
ile trzeba zapłacić za 3,40kg twarogu po 7,20 zł kg i za1,25kg winogron po 4,20 zł kg?
3,40*7,20=24,48 twaróg 1,25*4,20=5,25 winogrona
Twaróg 3,40kg * 7,20zł = 24,48 zł Winogron 1,25kg * 4,20zł = 5,25zł