Opis dnia - niemiecki

Codziennie wstaje o 7.00. Ide szybko do lazienki i myje sie. Potem ubieram sie i jem sniadanie. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka. O 7.45 ide do szkoły. Po zajeciach wracam o domu. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia. W między czasie znajduję czas na naukę. Przeważnie przed 12 idę spać.

Jeden Tag stehe ich um 7 Uhr auf. Ich gehe schnell ins Bad und wasche mich. Dann ziehe ich mich an und esse Frühstück. Am meisten esse ich ein Butterbrötchen mit Käse, Joghurt und ein Glas Milch. Die Schule beginnt um acht Uhr. Aus der Schule komme ich um zwei Uhr nach Hause. Zum Mittagessen am liebsten esse ich Tomatensuppe und zum zweiten Gericht Kartoffeln mit Fleisch und Salat. Am Nachmittag treffe ich mich mit meinen Freunden. Später helfe ich bei der Zubereitung des Abendbrots, mache mein Bett und wasche das Geschirr ab. In der Zeit zwischen finden, die Zeit, um zu lernen. Meistens gehe ich gegen zwölf Uhr zu Bett.

Dodaj swoją odpowiedź
Język niemiecki

Pomoże mi ktoś nalezy napisać opis dnia na Niemiecki z godzinami. Wstaję o 7.00. 0 7.10 dę do toaelty umyć zęby. O 7.30 wychdzę do szkoły. Zaczynam lekcję o 8.00. o 16 wracam do domu i odrabiam lekcję. O 17 idę na trening. 0 18 zaczynam trening boksu o 2

Pomoże mi ktoś nalezy napisać opis dnia na Niemiecki z godzinami. Wstaję o 7.00. 0 7.10 dę do toaelty umyć zęby. O 7.30 wychdzę do szkoły. Zaczynam lekcję o 8.00. o 16 wracam do domu i odrabiam lekcję. O 17 idę na trening. 0 18 zaczynam...

Język niemiecki

Mam zrobic opis dnia po niemiecku, niech ktos mi przetlumaczy te zdania na niemiecki aby byly dobrze Rano wstaję o godzinie szóstej, od ósmej do piętnastej mam lekcje, zaraz potem jem obiad, o 18 idę grac w piłkę, kąpę się i idę spać o 23.

Mam zrobic opis dnia po niemiecku, niech ktos mi przetlumaczy te zdania na niemiecki aby byly dobrze Rano wstaję o godzinie szóstej, od ósmej do piętnastej mam lekcje, zaraz potem jem obiad, o 18 idę grac w piłkę, kąpę się i idę spać o ...

Język niemiecki

W czasie przyszłym Perfekt, niemiecki, czy mogę tak utworzyć zdania (opis dnia) 1. Wir haben aus einem Traum erwaschen. (Obudziliśmy się) 2. Wir haben um 6 Uhr aufgestanden. (Wstaliśmy o 6 godzinie) 3. Nach 3 Minuten haben wir uns die Zähne geputzen. (Po

W czasie przyszłym Perfekt, niemiecki, czy mogę tak utworzyć zdania (opis dnia) 1. Wir haben aus einem Traum erwaschen. (Obudziliśmy się) 2. Wir haben um 6 Uhr aufgestanden. (Wstaliśmy o 6 godzinie) 3. Nach 3 Minuten haben wir uns die Zähne ...

Język niemiecki

Hej, czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć na niemiecki ten opis dnia? Rano wstaję o godzinie 7. Następnie myję się i ubieram. Ja również czeszę moje włosy i maluję się. śniadanie jem o 7.30. Po śniadaniu wychodzę do szkoły. Lekcje mam zwykle od 8 do 14. Po

Hej, czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć na niemiecki ten opis dnia? Rano wstaję o godzinie 7. Następnie myję się i ubieram. Ja również czeszę moje włosy i maluję się. śniadanie jem o 7.30. Po śniadaniu wychodzę do szkoły. Lekcje m...

Język niemiecki

Hej, czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć na niemiecki ten opis dnia? Rano wstaję o godzinie 7. Następnie myję się i ubieram. Ja również czeszę moje włosy i maluję się. śniadanie jem o 7.30. Po śniadaniu wychodzę do szkoły. Lekcje mam zwykle od 8 do 14. Po

Hej, czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć na niemiecki ten opis dnia? Rano wstaję o godzinie 7. Następnie myję się i ubieram. Ja również czeszę moje włosy i maluję się. śniadanie jem o 7.30. Po śniadaniu wychodzę do szkoły. Lekcje m...

Język niemiecki

Opis dnia po niemiecki z godzinami w 10 zdaniach. Tylko prosze godziny pisać po niemiecku a nie np 6:30 bo z tym mam największy problem. Z tłumaczeniem, prosze to na jutro!

Opis dnia po niemiecki z godzinami w 10 zdaniach. Tylko prosze godziny pisać po niemiecku a nie np 6:30 bo z tym mam największy problem. Z tłumaczeniem, prosze to na jutro!...