Mowa obronna internetu

Do niedawna internet był tylko nowym ciekawym zjawiskiem, dzisiaj jest zupełnie naturalną częścią naszego zycia.

Internet uzywany jest przede wszystkim w firmach, ale również i w wielu domach. Jako nowe medium daje olbrzymie możliwości. Na polskim rynku pojawia się coraz więcej zaawansowanych stron, pozwalających na zapoznaniem się z ofertą firmy, internetowe zakupy oraz wymianę informacji pomiędzy kientem, a usługodawcą. Warto również zauważyć, że jest to jedna z najtańszych form konkurencji z silniejszymi firmami. Koszt utrzymania serwisu jest znacznie mniejszy niż jakakolwiek inna forma reklamy w mediach.

jedną z wielu zalet internetu jest to nieograniczone zasoby informacji, które przydają się przede wszystkim dzieciom i młodzieży. Pozwala to na zdobycie nowej wiedzy. Niektóre strony WWW mogą pomóc uczniom przy odrabianiu zadań pomowych oraz wytłumaczyć niezrozumiały, przerobiony w szkole temat. Internet pozwala na łatwe porozumiewanie się pomiędzy użytkownikami, dostarcza również wiele rozrywki.

Uważam, że w dzisiejszych czasach internet jest bardzo potrzebny. Pozwala nie tylko na zapoznanie się z ofertą jakiejś fizmy, ale również na przyswajanie wiedzy potrzebnej do życia oraz dzięki internetowi można skożystać z rozrywki dostępnej na stronach WWW.

Dodaj swoją odpowiedź
Pedagogika

Rodzina – czy korzystne środowisko rozwoju dziecka?

Zastanawiając się czy rodzina może mieć korzystny wpływ na rozwój dziecka, należałoby przed tym odpowiedzieć na pytanie:
Co rozumiemy pod pojęciem „rodzina”?
W naszym społeczeństwie i kulturze rodzina jest komórką samois...

Wiedza o społeczeństwie

Czy konwencje genewskie w aspekcie wojen prowadzonych, w ostatnich czasach są potrzebne?


W wielu częściach świata toczą się dziś liczne konflikty zbrojne, jesteśmy też świadkami brutalnego i masowego łamania podstawowych praw. Najgorsze jest jednak to, że na wojnie giną ludzie… I co najbardziej boli, nie tylko ci, kt...