Opisz dlaczego dom jest dla Ciebie ważny?

Dom jest dla mnie ważny, ponieważ wracając do niego po ciężkim dniu szkoły mogę się odprężyć, czuję ciepło i bezpieczeństwo. W domu mieszka moja rodzina, która zawsze mnie miło powita, wysłucha, pomoże. Dom jest dla mnie wyjątkowo ważny, ponieważ bez niego nie małabym szans na przeżycie :)

Dom jest dla mnie ważny ponieważ spędziłam w nim swoje dzieciństwo i mam z nim różne wspomnia. Czuje się w nim bezpiecznie . Jest on dla mnie ważny rrównież dla tego, że mieszkam w nim razem z moja rodzina. Jest on częścią mnie , częścią mojej rodziny , częścią mojej jego życia .

Dydaktyka

Dydaktyka wykłady

SYSTEMY KSZTAŁCENIA
System dydaktyczny-cała struktura organizacyjna funkcjonowania os wiaty wraz z celami, treściami, metodami oraz nauczycielami. Zręby systemu klasowo-lekcyjnego sięgają XV i XVI w. Jego istotą był podział edukacji na ...