Szkoła moich marzeń.

Szkoła moich marzeń jest bardzo piękna i duża.Tutaj zdobywam pożyteczne wiadomości.Nazywam ją ,,Akademią wielkiej wiedzy'.Bez niej trudno byłoby zrealizować swoje marzenia związane z moją przyszłością.
Znajduje się na końcu ulicy,a z każdej strony otacza ją piękna zieleń.Posiada wiele pięter i ogromną ilość sal lekcyjnych.Na parterze mieści się szatnia oraz świetlica.Pierwsze piętro zajmuje biblioteka,a pozostałe pracownie,w których odbywają się zajęcia lekcyjne. Z prawej strony budynku jest duża sala gimnastyczna dobrze wyposażona.Z boku sali mieści się ogromny basen.Pracownie są czyste i zadbane. Zajęcia odbywają się od godziny dziesiątej do szesnastej.Przerwy między lekcjami trwają [.ilość minut PAMIĘTAJ: W j.polskim zawsze pisz słowami np. trzydzieści.] minut.Zamiast schodów są windy.W szkole uczy wielu nauczycieli,którzy są mili i serdeczni.Najbardziej lubię lekcje ciekawie prowadzone z poczuciem humoru,takie jak język polski,przyroda czy historia. Chętnie uczę się języka angielskiego,mimo że pani jest zbyt surowa.Dużą przyjemność sprawiają mi lekcje wychowania fizycznego.Poza tym cieszę się z wycieczek i wyjść do kina oraz teatru.
Bardzo pragnę,aby moje marzenie się spełniło.Myślę,że taka szkoła podoba się najmłodszym oraz starszym.Moim zdaniem jest to porządna szkoła.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Jak powinna wyglądać szkoła moich Marzeń? Jak powinna wyglądać szkoła moich marzeń?:*   Nie chodzi tylko o wygląd , ale też na przykład o zachowanie uczniów. Nie piszczie za dużo , ale też nie za mało.    DAJE naj ..;D

Jak powinna wyglądać szkoła moich Marzeń? Jak powinna wyglądać szkoła moich marzeń?:*   Nie chodzi tylko o wygląd , ale też na przykład o zachowanie uczniów. Nie piszczie za dużo , ale też nie za mało.    DAJE naj ..;D...

Język polski

Szkoła jest moja małą ojczyzną. Napisz wypracowanie na temat ,,Szkoła moich marzeń'    Z góry dzieki ;]

Szkoła jest moja małą ojczyzną. Napisz wypracowanie na temat ,,Szkoła moich marzeń'    Z góry dzieki ;]...

Język polski

Szkoła moich marzeń

„szkoła moich marzeń”

Moja szkła jest wesoła,
znajdę w niej lek na mega doła.
Jest tu całkiem sympatycznie
choć trochę uroczyście.
Szkołą rządzą dyrektorzy,
którzy wiecznie są chorzy.
Nauczyciele ...

Język polski

szkoła moich marzeń - opis plis na poniedziałek

szkoła moich marzeń - opis plis na poniedziałek...

Język polski

Szkoła moich marzeń napisz opowiadanie minimum 7 zdań priz pomuszcie szybko daje naj

Szkoła moich marzeń napisz opowiadanie minimum 7 zdań priz pomuszcie szybko daje naj...