Jak powinna wyglądać szkoła moich Marzeń? Jak powinna wyglądać szkoła moich marzeń?:*   Nie chodzi tylko o wygląd , ale też na przykład o zachowanie uczniów. Nie piszczie za dużo , ale też nie za mało.    DAJE naj ..;D

Szkoła, do której chodzę, jest dobra, ale moja wymyślona szkoła będzie o wiele lepsza.W mojej wymarzonej szkole będą ruchome schody, dzięki którym nie męcząc się będzie można dojechać na każde piętro. Będzie tez taśmociąg do przenoszenia plecaków i tornistrów.Szkoła będzie miała basen zamiast boiska. W mojej szkole każdy będzie mógł pójść na obiad i wybrać z jadłospisu to, na co będzie miał ochotę.Dziwnie nas tam będą uczyli, bo zamiast powtarzania materiału będziemy szli do osobnych kabin i wąchali tam zapach wiedzy. W książkach będą zadania do rozwiązania w szkole.W ten sposób sprawdzimy, czy nauczyliśmy się tego, co było w zapachu. Jeśli okaże się, że w zadaniach zrobiliśmy błędy, to pójdziemy po pastylki do uzupełnienia wiedzy.Najfajniejsze będzie to, że niczego nie będą nam zadawać do domu. Codziennie będą cztery godziny lekcyjne. Po lekcjach zamiast iść do domu na nogach – będziemy latać.W szkole będziemy się uczyć cały rok. Po skończeniu szkoły podstawowej trwającej dwa miesiące przejdziemy w tym samym budynku do gimnazjum, a później do liceum i tak dalej. Wakacje będą niepotrzebne. Szkoda, że to tylko moje marzenie,bo gdyby była taka szkoła to było by wspaniale. :)

Język polski

Jak powinna wyglądać szkoła moich marzeń?:*   Nie chodzi tylko o wygląd , ale też na przykład o zachowanie uczniów. Nie piszczie za dużo , ale też nie za mało.    DAJE naj ..;D...