Szkoła moich marzeń napisz opowiadanie minimum 7 zdań priz pomuszcie szybko daje naj

w szkole moich marzeń nauczyciele nie powinni dawać dzieciom zadań domowych . w szkole moich marzeń powinien być basen żeby z klasy do klasy można było sobie przepływać zjeżdżalniami . dzieci powinny jeść kiedy chcą i co chcą . w szkole powinny być różne zwierzątka np. rybki , chomiki, świnki morskie , itp. dzieci powinny chętnie chodzić do szkoły . gdyby zamiast angielskiego czy matematyki lub polskiego dzieci powinny się uczyć np . gotowania , pieczenia różnych ciastek , placków . w szkole marzeń powinno być też dużo czasu wolnego na zabawe czy też na granie w piłkę . dzieci powinny malować po ścianach  różne fajne rzeczy , takie jak postacie z kreskówek , bajek czy co tam chą . chciałabym w szkole fajnie spędzać czas a w domu sobie odpocząć , a nie siedzieć przy zadaniu .  mam nadzieję że pomogłam. liczę na naj :)

Szkołe moich marzeń  wyobrażam se tak , że każdy jest dla siebie miły.Są mili nauczyciele zawsze uśmiechnięci .Niema jedynek tylko same szóstki . Wyobrażam se , że  jest duży basen kino i , że lekcje są krótsze od przerwy . Bez mundurków . Wyobrażam  se także  że szkoła jest pełna kolorów  i zwierząt.Nikt nie musi odrabiać prac domowych  . Można robić wszystko co się chce czyli na przykład grać na lekcji na telefonie i tym podobne . Marze żeby znajdowało się duże boisko z placem zabaw i ze sklepami.                  Mam nadzieje że pomogłam  tesz miała tekie zadanie i dostała  5