E-mail

Hello! I’m Magdalena. Nice to meet you! My name’s Magdalena, but my family call me Lena. Have you got a nickname?

I live in a house, in Ropczyce. Where do you live? I go to school in Ropczyce, too, and I’ve got lots of friends here. Ida, Ola and Magda are my best friends. Where do you go to school? Who’s your best friend?

What do you do after school? I usually do my homework, play computer games and watch TV. I don’t play tenis, but I sometimes play football. What sports do you play? My favourite hobby is music. I listen to music all the time. I really love it. Do you like music?

I sometimes eat fast food. I am not a vegetarian, so I eat meat. Are you a vegetarian? Oh, and I drink cola and tea, but I don’t drink cofffee.

What languages do you speak? I speak English, Polish and German (but I’m not very good at German). And what do you read? I read magazines, but I don’t read newspapers and books.

I would like to know everything about you. Please write to me soon.

Magda

Dodaj swoją odpowiedź
Informatyka

Netykieta i zasady redagowania oraz wysyłania wiadomości e-mail.

TEMAT: Netykieta i zasady redagowania oraz wysyłania wiadomości e-mail.

1. Netykieta
Netykieta to zbiór zasad savoir-vivre (dobrego zachowania) obowiązujących w Internecie. Została stworzona po to, żeby pomóc skutecznie i przyje...

Informatyka

Jak wysyłamy pocztę przez klienta e-mail

Większość użytkowników poczty obsługuje się przez www.
Ten sposób jest dosyć uciążliwy i bardzo wolny, ale nie wymaga znajomości obsługi programu pocztowego.
Użytkownicy zaawansowani pocztę wysyłają i odbierają za pomocą...

Język angielski

Napisz e-mail. Nie dawno zwiedziłem ciekawe miejsce w Polsce w mail-u do koleżanki kolegi z Angli: - opisz to miejsce , -poinformuj jakie były okoliczności zwiedzania , -napisz dlaczego warto zwiedzić to miejsce. E-mail ma być napisany po angielsku, i bym

Napisz e-mail. Nie dawno zwiedziłem ciekawe miejsce w Polsce w mail-u do koleżanki kolegi z Angli: - opisz to miejsce , -poinformuj jakie były okoliczności zwiedzania , -napisz dlaczego warto zwiedzić to miejsce. E-mail ma być napisany po angi...

Język angielski

Witam! Potrzebny mi jakiś e-mail po angielsku.Chodzi o to żeby napisać e-mail do danej osobie o bylejakim temacie. DAJE NAJ! za coś fajnego. Ważne też jest żeby ten e-mail był napisany na poziomie ucznia 6 klasy szkoły podstawowej!POMOCY!

Witam! Potrzebny mi jakiś e-mail po angielsku.Chodzi o to żeby napisać e-mail do danej osobie o bylejakim temacie. DAJE NAJ! za coś fajnego. Ważne też jest żeby ten e-mail był napisany na poziomie ucznia 6 klasy szkoły podstawowej!POMOCY!...

Język angielski

E-mail do kolegi/kolezanki . Prosił bym aby napisac mi przykladowy e-mail do kolegi lub kolezanki ponieważ potrzebny mi jest na angielski E-mail może byc podobny do listu .

E-mail do kolegi/kolezanki . Prosił bym aby napisac mi przykladowy e-mail do kolegi lub kolezanki ponieważ potrzebny mi jest na angielski E-mail może byc podobny do listu ....

Język angielski

Napisz e-mail do kolegi....    : Wyjechałeś na wakacje do Canady i piszesz e-mail do kolegi z Angli..... E-mail musi być po angielsku

Napisz e-mail do kolegi....    : Wyjechałeś na wakacje do Canady i piszesz e-mail do kolegi z Angli..... E-mail musi być po angielsku...